Станом на 12 годину на Чернігівщині зафіксована найвища явка
Станом на 12.00 проголосували 22,43% виборців
Станом на 12.00 проголосували 22,43% виборців
На виборчі дільниці для участі у виборах народних депутатів України станом на 12.00 з'явилися 22,43 % виборців. Є дані про явку виборців лише у 62 з 225 виборчих округів Як передає кореспондент УНІАН, такі перші дані з моменту відкриття виборчих дільниць оприлюднені Центральною виборчою комісією.
ЦВК на даний момент отримала дані про явку виборців лише у 62 з 225 виборчих округів.
Найбільша явка на цей час зареєстрована у Чернігівській області (32,33 %), на другому місці за активністю виборців – Луганська область (28,35), на третьому – Київська область – 26,01%
Відповідно до законодавства, окружні виборчі комісії у день виборів не пізніше 10.00 повинні передати до Центральної виборчої комісії через автоматизовану інформаційно-аналітичну систему відомості про кількість виборців, внесених до списків виборців на виборчих дільницях, на момент початку голосування та кількість виборців у витягах зі списків виборців для голосування за місцем перебування.
http://www.unian.ua/news/532272-stanom-na-1200-progolosuvali-2243-vibortsiv.html
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.