Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 червня, 18:43:19

Результати виборів в реальному часі будуть повідомлятися на Чернігівщині

26.10.2012   13:48Агенцiя

ЧОЦ “Ініціатива” буде повідомляти результати виборів на Чернігівщині в режимі реального часу

Чернігівський освітній центр “Ініціатива”, що здійснює довготермінове спостереження за виборчим процесом в Чернігівській області в ніч вибрів буде в режимі реального часу повідомляти результати виборів в Чернігівській області за даними протоколів дільничних виборчих комісій, які будуть здаватися в окружні комісії.

Результати по кожному виборчому округу області можна буде побачити на головній сторінці організації присвяченій виборам на Чернігівщині – сайті www.pik.cn.ua

Крім того така фіксація результатів голосування дозволить порівняти результати виборів які були оголошені на ДВК і ті, які були надані ОВК. (Це унеможливить маніпуляції з протоколами про підрахунок голосів виборців)

Крім того, в день вибрів близько 100 короткотермінових спостерігачів і 10 мобільних груп спостереження від Чернігівського освітнього центру “Ініціатива” будуть здійснювати моніторинг дотримання виборчого законодавства.

ЧОЦ "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини