Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 04:34:13

Народні депутати від Об’єднаної опозиції спілкувалися з чернігівцями

25.10.2012   21:37Агенцiя

Мабуть, такої кількості народних депутатів від Об’єднаної опозиції, як в четвер, 25 жовтня в Чернігові не було вже давно.

Підтримати єдиного кандидата від демократичних сил по 205-му виборчому округу Валерія Дубіля до Чернігова приїхали віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко, голова фракції БЮТ у Верховній Раді – Іван Кириленко, народні депутати України Андрій Шевченко та Андрій Павловський.

Після зустрічі з мешканцями та підприємцями Чернігова лідери Об’єднаної опозиції відвідали ЗАТ ВТФ “Сіверянка“*. Треба зазначити, що “Сіверянка” – це, чи не єдине підприємство в Чернігові, яке ще тримається “на плаву”, та випускає потрібну людям продукцію.

Хоча працівники “Сіверянки” сьогодні ще мають роботу, але люди стурбовані, як вони житимуть надалі. Тому почути з перших вуст, як буде діяти команда Об’єднаної опозиції після перемоги на виборах, було цікаво кожному.

Трудовий колектив “Сіверянки” оплесками підтримав виступи народних депутатів України Валерія Дубіля, Андрія Шевченко та Андрія Павловського. Людей хвилювали прості і зрозумілі речи: чи буде робота після виборів, чи скоротять пенсійний вік для жінок, чи душитимуть підприємців податками. Болючим було питання приватизації гуртожитків. Люди не вірять словам мера міста Олександра Соколова, який обіцяв їм швидке вирішення проблеми, але нічого для цього так і не зробив.

Виступаючи перед присутніми у залі працівниками підприємства, голова фракції БЮТ у Верховній Раді, Іван Кириленко наголосив, що після перемоги на виборах, перше, що зробить Об’єднана опозиція – це зупинять п’ять “реформ”, які заважають людям жити: пенсійну, податкову, медичну, земельну та “реформування” системи соціальних виплат. На думку Кириленка ці “реформи” згубні для українців. І те, що влада наголошує на нестачі грошей для реального покращення життя людей – міф. Бо реально гроші розкрадаються та осідають в офшорних зонах.

Як і виступ Івана Кириленка, так і виступ Миколи Томенка був оплесками підтриманий колективом “Сіверянки”. Люди розуміли, що в 205-му окрузі – боротьба йде між двома кандидатами: Валерієм Дубілем від Об’єднаної опозиції та Олександром Соколовим від Партії регіонів. І хоча по всім даним перемагає Валерій Дубіль, якщо виборці не прийдуть 28 жовтня на дільниці – результати волевиявлення будуть сфальшовані!

Після зустрічі з працівниками “Сіверянки” команда Об’єднаної опозиції на чолі з Миколою Томенком та Іваном Кириленком переїхала до актової зали готелю профспілок, де на них вже чекали представники громадських організацій, афганці, пенсіонери, інваліди.

Саме тут відбулась передача 20 тисяч підписів громадян Чернігова разом зі зверненням до Президента та Генерального прокурора України на захист Ялівщини. Віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко, приймаючи підписні листи, наголосив, що питання по створенню регіонального ландшафтного парку буде вирішене.

Віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко, голова фракції БЮТ у Верховній Раді Іван Кириленко, народні депутати України Андрій Шевченко та Андрій Павловський, виступаючи перед чернігівцями, неодноразово наголошували на тому, що по 205-му виборчому округу лише один кандидат від опозиції – Валерій Дубіль. Обравши його 28 жовтня депутатом Верховної Ради, жителі Чернігова отримають свого представника в парламенті, який разом з іншими представниками демократичних сил буду відстоювати інтереси громади нашого міста.

* ЗАТ ВТФ “Сіверянка” спеціалізується на випуску форменого одягу для державних і військових служб, а також випускає чоловічий та жіночий одяг широкого асортименту – костюмно-пальтові, плательно-блузочні, трикотажні вироби, спортивний одяг, виробляє спецодяг для підприємств і організацій та продукцію з прогумованих тканин власного виробництва.

Валентина Гапич

PR

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».