Звіт Партії регіонів в Чернігові: “Тут зібрались не бізнесмени…”
9 листопада в міському палаці культури депутати від Партії регіонів Чернігівської міської та районних в місті рад звітували перед виборцями за рік своєї роботи.
Перше, що кидалося у вічі, регіонали явно переоцінили свою популярність – зал був заповнений ледве на чверть.
На сцені вряд вишукувались депутати – регіонали різних рівнів. Допомагати колегам з міста вирішив і один з народних депутатів Сергій Андрос.
Звіт голови міського осередку ПР Ігоря Москаленка складався з перерахунку кількості членів партії, кількості депутатів, розглянутих звернень громадян та перерахунку заслуг окремих колег. Також до своїх заслуг регіонали приписали розробку кількох міських програм, зокрема, енергозбереження в школах, підтримку громадських організацій, підприємців та профілактику злочинності.
Говорячи про депутатський склад та можливості місцевих депутатів від Партії регіонів цікавими були слова Москаленка про статус обранців: “Тут зібралися не бізнесмени, а політики місцевого рівня”. Це при цьому, що навіть за офіційними даними більшість партійного списку регіоналів складали представники бізнесу.
Важче працювати фракції Партії регіонів в у Деснянській районній раді – там більшість за “Батьківщиною”. Тому регіонали навіть подали до прокуратури на голову Деснянської ради Юрія Горбаня.
За весь звіт жоден виступаючий, жодного разу не згадав власне передвиборчу програму і які пункти програми вдалося виконати ПР за перший рік роботи.
Проте треба віддати належне регіоналам – вони відповіли на всі, навіть не зручні питання, які надходили з залу.
Павло Пущенко
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.