Кандидати разом готуються до дебатів
Спільно визначити регламент майбутніх дебатів, що відбудуться 25 жовтня на телеканалі "Новий Чернігів", вирішили кандидати в народні депутати України по округу № 205.
За п'ять днів до виборів вони зібралися на круглий стіл в прес-клубі "Експертна думка", щоб обговорити наскільки чесним буде майбутнє волевиявлення і як захистити голоси своїх прихильників від можливих фальсифікацій.
Примітно, що більшість кандидатів у нардепи зауважила, що ця виборча кампанія була ледь не найбруднішою за останні роки. Кандидат Андрій Глаба нагадав, що його волонтерів побили під час роздавання агітпродукції. Світлана Живенко та Володимир Андрійченко повідомили, що їм погрожували представники одного з опонентів. А Іван Осадців підкреслив, що представники опозиції не зверталися до нього з листами чи пропозиціями до співпраці, хоча інформація про це облетіла усі Інтернет-видання Чернігова.
Однак, усе - лише прелюдія. Найгостріші події, на думку кандидатів, ще попереду - якраз в останні перед виборами дні. Тому чернігівцям ще варто бути пильними.
- У мене інформація, що Чернігова прибули так звані спостерігачі. Переважна більшість - з смт Ладан Прилуцького району, тимчасово не працюючі, - повідомив кандидат у народні депутати Володимир Андрійченко. - Не знаю, чи зможуть вони довести свою думку знаннями виборчого законодавства, але, судячи з їхнього промовистого вигляду, фізична сила може їм у цьому допомогти. Я не виключаю силовий сценарій розвитку подій. А тому не рекомендував би чернігівцям брати участь у масових заходах у найближчі дні - не відомо чим це може завершитися, - підсумував кандидат.
Враховуючи перший не дуже втішний досвід з телебатами у Чернігові. Кандидати погодилися на пропозицію довіреної особи Олександра Соколова створити робочу групу з підготовки до дебатів цього четверга. Кандидати спільно визначать регламент роботи в студії та конструктивні питання, що обговорять під час ефіру.
- Давайте розкажемо виборцям конкретні свої пропозиції з розвитку Чернігова, конкретні плани своєї діяльності, визначимо конкретні теми для розмови. Щоб дебати не перетворилися на взаємне поливання брудом, - запропонувала Тамара Касаткіна.
Однак жоден із представників ще одного імовірного учасника теледебатів Валерія Дубіля присутній на зустрічі більшості кандидатів по округу присутній не був. Його, як і решті відсутніх кандидатів, які все ж таки візьмуть участь в зустрічі в прямому ефірі, пообіцяли залучити до обговорення.
Чи зможуть кандидати дотриматися визначеного формату, дізнаємося вже 25 жовтня о 18:00 на телеканалі "Новий Чернігів".
PR
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.