Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 22:22:28

У Носівці відкрито оновлений районний будинок культури

22.10.2012   19:19

У січні 2012 року за спільною домовленістю голови облдержадміністрації Володимира Хоменка та народного депутата України Івана Куровського розпочався капітальний ремонт Носівського районного будинку культури. Заклад було збудовано у 1961 році, після чого ремонт у ньому не проводився.

У Носівці відкрито оновлений районний будинок культури

У Носівці відкрито оновлений районний будинок культури

І ось 21 жовтня заклад гостинно відкрив двері жителям міста.
Участь в урочистому відкритті взяли голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та народний депутат України Іван Куровський.

Відкриваючи захід, Володимир Хоменко назвав знаковим те, що такий чудовий подарунок жителі Носівки отримали саме в цьому році, коли виповнилось 865 років першої літописної згадки про містечко в Іпатіївському літописі.

«Зроблено ще один крок щодо впровадження на теренах Чернігівщини президентської програми «Україна для людей». Як наголосив Глава держави на засіданні Гуманітарної ради: „де є молодь, де живуть люди повинні працювати заклади культури і їх відновлення є пріоритетом державної політики”, - наголосив ВолодимирХоменко.

За словами керівника області, Носівський районний будинок культури забезпечує широкий доступ жителів району до культурних цінностей, організацію змістовного дозвілля населення, виявлення талановитої молоді.

Саме тут створюються умови для активної участі в художній самодіяльності та народній творчості, розвиваються і вдосконалюються такі форми культурних заходів, які слугують збереженню і розвитку українських традицій.

За період існування Носівського будинку культури понад 100 відданих своїй справі працівників забезпечували культурно-освітню роботу в районі.
«Хочеться вірити, що і в майбутньому організація роботи на оновленій базі районного будинку культури наповниться глибоким змістом, сприятиме розвитку нових жанрів мистецтва; а проведення масштабних культурних акцій буде спрямоване на виховання у дітей і молоді любові до рідної землі», - підкреслив голова облдержадміністрації.

Принагідно Володимир Хоменко висловив подяку народному депутату України, заслуженому будівельнику України Івану Куровському за благодійну допомогу, надану у відновленні чудового будинку культури; і не тільки цього закладу, адже завдяки його сприянню в районі відбудовуються лікарні, школи, культурно-мистецькі установи.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та активну участь у реконструкції Носівського районного будинку культури очільник області вручив відзнаки облдержадміністрації будівельникам, які допомогли відновити заклад.

Після урочистого відкриття почесні гості оглянули оновлений будинок культури.

Останні новини Чернігівщини

Невідомі водойми України: 15 унікальних озер, водоспадів, каньйонів і заток (фото)

Невідомі водойми України: 15 унікальних озер, водоспадів, каньйонів і заток (фото) 13:47

Коли збираємося у подорож, нам все частіше хочеться відшукати незвідані місця, яких не торкнулася цивілізація. Хоча, під час планування відпочинку, перше, що спадає на думку, – це найбільш популярні курорти.

Цікаві факти про кактуси

Цікаві факти про кактуси 13:31

Кактус – це не тільки звичний елемент домашнього декору, що розмістилося де-небудь на підвіконні. Багато з цих рослин мають дивовижні властивості, а число їх видів величезна. Також кактуси грають важливу роль в екосистемі тих регіонів, де ростуть.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з грибами та беконом

Смачні рецепти вихідного дня: банош з грибами та беконом 13:25

Це дуже ситна страва. Насичений смак грибів та сиру, поживність кукурудзяної каші, як у традиційного баношу, та принцип приготування, як в італійської лазаньї — шарами. Це експеримент, який точно закінчиться успіхом.

Гороскоп на наступний тиждень з 10 по 16 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 10 по 16 травня 13:21

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 10 по 16 травня 2021 року.