Депутати облради продовжували опрацьовувати проєкт бюджету Чернігівщини на 2021 рік в постійних комісіях
Остаточно ж визначатися щодо підтримки проєкту рішення «Про бюджет Чернігівської області на 2021 рік», за словами членів постійної комісії, депутати будуть визначатися під час пленарного засідання третьої сесії обласної ради восьмого скликання.
Голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції Олександр Атрощенко та депутат Ігор Вдовенко проаналізували показники виконання обласного бюджету на 2020 рік, про які поінформував заступник директора Департаменту фінансів ОДА-начальник управління фінансів виробничої сфери Володимир Федчук.
Особливу увагу депутати приділили аналізу дохідної та видаткової частини бюджету, фінансуванню заходів обласних галузевих програм, закладеному у проєкті головного кошторису, торкнулись питань щодо виділення коштів на ремонт доріг у 2021 році. Члени постійної комісії також обговорили ситуацію, що склалась в комунальній установі «Чернігівський обласний центр соціальної адаптації» Чернігівської обласної ради у зв’язку із виникненням заборгованості.
Оскільки депутати обласної ради мали можливість попередньо ознайомитися із основними фінансовими показниками головного кошторису області на 2021 рік, то члени профільної комісії обласної ради особливо цікавилися структурою доходів та розподілом видатків у сфері охорони здоров'я та соціального захисту населення.
Порушувалися питання щодо діяльності та функціонування медичних установ, зокрема проблем з оплатою за енергоносії. Члени постійної комісії висловили своє бачення щодо алгоритму формування тарифів на медичні послуги для комунальних установ області, які виносяться на розгляд сесії та затверджуються відповідними рішеннями.
За словами Наталії Осіковської, ухвалюючи будь-які рішення, а особливо питання медичної сфери, завжди треба усвідомлювати, що від цього залежить життя і здоров'я людей. Тому рішення обласного представницького органу мають бути ретельно продуманими і враховувати усі можливі наслідки, аби дійсно покращити реальний стан справ, а не вносити потім зміни чи доопрацювання.
Члени постійної комісії проаналізували та обговорили прогнозні показники соціально-економічного розвитку області та акцентували увагу на фінансовому забезпеченні будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг.
У підсумку, коментуючи показники головного кошторису області, Ніна Лемеш наголосила на суттєвій обмеженості фінансових ресурсів обласного бюджету на 2021 рік і внесла свої пропозиції стосовно взаємодії з представниками профільних управлінь, департаментів, комісій облдержадміністрації щодо пошуку шляхів оптимізації витрат діяльності комунальних підприємств, установ та закладів Чернігівської обласної ради.
За результатами обговорення учасниками засідання внесені зауваження і пропозиції та напрацьовані відповідні рекомендації профільної комісії.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.