Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 липня, 17:02:00

Завдяки "Великому будівництву 2020" на Чернігівщині збудовано та реконструйовано 14 соціальних об’єктів

03.02.2021   09:12Агенцiя

У Чернігівській області в рамках "Великого будівництва" реконструйовано, відремонтовано або побудовано 14 соціальних об’єктів – 5 дитячих садочків, 4 школи та 5 спортивних об’єктів.

На реалізацію таких проєктів було виділено у 2020 році 91,3 млн грн: з Державного фонду регіонального розвитку – 42,6 млн грн, субвенція на соціально-економічний розвиток регіонів – 11,3 млн грн, з бюджетів органів місцевого самоврядування – 28,6 млн грн.


Дитячі садочки

В області завершені роботи у 5 запланованих садочках, де відтепер 435 дошкільнят навчаються в оновлених, сучасних та комфортних закладах.

Реконструкція Бобровицького дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» із впровадженням заходів теплореновації та заміною рулонної покрівлі на шатрову по вул. Чернігівська, 17б в м. Бобровиця, Бобровицького району
В рамках програми «Велике будівництво» завершено роботи з заміни рулонної покрівлі на шатрову, утеплено зовнішні огороджувальні конструкції та стіни підвалу, замінено віконні та дверні блоки, проведено благоустрій території.
Оновлений садок відвідують 165 дітей.
Загальна кошторисна вартість проєкту склала 10,7 млн грн.

Реконструкція приміщення (без зміни зовнішньої конфігурації) № 2 Ніжинської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад по вул. Свободи, 86 в с. Ніжинське Ніжинського району
Приміщення перепланували, утеплили фасад та горище, замінили зовнішні та внутрішні комунікації, встановили металопластикові вікна та двері, оздобили стіни. На території встановили дитячий майданчик.
Завдяки реконструкції створено 36 нових місць для навчання дошкільнят.
Загальна кошторисна вартість проєкту склала 4,2 млн грн.

Реконструкція дошкільного навчального закладу «Сонечко» із впровадженням комплексних заходів теплореновації по вул. Квіткова, 2 в смт Сосниця, Сосницького району: І черга – реконструкція покрівлі; ІІ черга – утеплення зовнішніх огороджувальних конструкцій та заміна віконних та дверних блоків; ІІІ черга – внутрішнє опорядження приміщень
У садочку завершено реконструкцію покрівлі, встановлено дверні блоки, оздоблено внутрішні приміщення, улаштовано теплу підлогу, системи опалення, вентиляції (рекуперації) та виконано електротехнічні рішення (у т.ч. монтаж системи захисту, освітлення та заземлення).
В результаті реконструкції створено комфортні умови для перебування 74 дітей.
Загальна кошторисна вартість проєкту склала 12,0 млн грн.

Реконструкція приміщень ЗОШ I ст.№ 8 з метою відкриття закладу дошкільної освіти (дитячий садок ) №8 «Кручайлик» Ніжинської міської ради в м. Ніжин, вул. Воздвиженська,185.
Існуючу будівлю реконструювали у дитячий садок. Для цього перепланували приміщення, утеплили фасад, замінили зовнішні та внутрішні комунікації, встановили металопластикові вікна та двері, оздобили стіни. У приміщенні створили музичний та спортивний зали, спальні, роздягальні, душові кімнати і вбиральні, кімнати для обслуговуючого персоналу. Також садок має новий харчоблок, газову котельню та нові дитячі майданчики.
В результаті будівництва створено 40 нових місць для дітей дошкільного віку та поліпшено умови для перебування 120 дітей загалом.
Загальна кошторисна вартість проєкту склала 5,6 млн грн.

Реконструкція приміщення школи-інтернат під дошкільний навчальний заклад у с. Черешеньки по вул. Шкільна, 14, Коропського району.
Відтепер 40 дітей можуть навчатись у садочку, у якому відремонтували дах і фундамент, утеплили та оздобили фасад, облаштували додаткові спальні кімнати та внутрішні санвузли, придбали нові функціональні меблі.
Загальна кошторисна вартість проєкту склала 3,8 млн грн.


Школи

Завдяки програмі «Велике будівництво» у чотирьох школах області створені зручні та безпечні умови для навчання 2 575 учнів.

Коригування РП школи № 5 на 520 місць по вул. Вокзальній, в м. Носівка.
Побудовано нову школу площею 4870 м2 із навчальними класами на 520 учнівських місць, майстернями з деревообробки та металообробки, бібліотекою, спортивним та актовим залами, їдальнею.
Загальна кошторисна вартість проєкту склала 57,4 млн грн.

Будівництво ІІ корпусу школи-гімназії та реконструкція існуючого по вул. Київській, 190 в м. Прилуки.
Завершено будівництво ІІ корпусу школи-гімназії з навчальними кабінетами, 3 комп’ютерними класами, лабораторією, майстернею з обробки металу та деревини, майстернею з обробки тканини та кулінарії, кабінетом допризовної підготовки.
Крім того, для учнів облаштовано спортивний зал з тренажерними приміщеннями та басейн, де зможе працювати Школа плавання та спецгрупи для оздоровлення дітей з особливими потребами. Також обладнаний клас-студія музики та співу, студія образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, студія позакласної роботи, актова зала,  буфет для учнів та вчителів; кімната відпочинку та психофізіологічного розвантаження для викладачів.
В результаті добудови створено 480 нових місць, покращено умови для навчання та дозвілля 720 учнів.
Загальна кошторисна вартість проєкту склала 85,8 млн грн.

Реконструкція Корюківської ЗОШ I—III ст. № 1 з енергоефективними заходами та створення нового освітнього простору по вул. Шевченка, 54, в м. Корюківка, з виділенням черговості: І черга — зовнішнє утеплення; ІІ черга — заміна покриття, зовнішніх вікон та дверей; ІІІ черга — внутрішнє опорядження та заміна інженерних мереж з улаштуванням індивідуального теплового пункту.
У приміщенні школи замінили внутрішні віконні та дверні блоки, частково перепланували навчальні аудиторії, устаткували кабінет медсестри, замінили системи внутрішнього освітлення. Також встановили індивідуальний тепловий пункт, замінили теплову ізоляцію трубопроводів системи опалення та прилади системи опалення. Для маломобільних груп населення встановили пандус біля центрального входу.
В результаті реконструкції 1100 отримали комфортні умови навчання.
Загальна кошторисна вартість проєкту склала 79,3 млн грн.

Реконструкція з впровадженням комплексних заходів з теплореновації Журавської ЗОШ І—ІІІ ступенів ім. Г.Ф. Вороного в с. Журавка, Варвинського району з виділенням черговості.
Утеплили фасад школи, замінили віконні та дверні блоки, облаштували шатровий дах.
В результаті капітального ремонту поліпшено умови для навчання 235 дітей.
Загальна кошторисна вартість проєкту склала 15,6 млн грн.


Спортивна інфраструктура

Завдяки реалізації п’ятьох об’єктів спортивної інфраструктури понад 1 млн мешканців Чернігівської області отримали змогу займатись спортом у зручних умовах.

Реконструкція зали для фізкультурно-оздоровчих занять в існуючій прибудові Комунального закладу «Семенівський міський палац культури» по вулиці Червона площа, 7А у місті Семенівка.
Перепланували приміщення та влаштували на першому поверсі зали для фізкультурно-оздоровчих занять, два тамбури входу, дві роздягальні для жінок та чоловіків, дві вмивальні та дві вбиральні. На другому поверсі знаходиться глядацька трибуна та тренерська.
Фасад та неопалювальне горище утеплили, підключили приміщення до електромереж, обладнали пандус.
Майже 6 тисячі осіб можуть займатись у реконструйованому приміщенні.
Загальна кошторисна вартість проєкту склала 6,9 млн грн.

Реконструкція комплексу споруд стадіону Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» (стадіону, приміщень СДЮШОР з футболу «Юність» та Чернігівської обласної комплексної ДЮСШ) по просп. Перемоги, 110, у м. Чернігові

На стадіоні замінили покриття футбольного поля, влаштували гумові легкоатлетичні доріжки, міні-футбольне поле, доріжки для стрибків у довжину, відремонтували підтрибунні приміщення, де розміщені медичний пункт, роздягальні та кімнати арбітрів. Для глядачів влаштували зручні трибуни на 3000 місць та побудували дах над трибуною.
Близько 1 млн населення може займатись спортом та відвідувати спортивні заходи на реконструйованому стадіоні.
Загальна кошторисна вартість проєкту склала 55,5 млн грн.

Капітальний ремонт відкритого стадіонного комплексу в м. Остер Козелецького району Чернігівської області.

В рамках «Великого будівництва» на стадіоні влаштовано штучного газонного покриття на футбольному полі; легкоатлетичних доріжок зі штучним покриттям; влаштування роздягалень; влаштування трибун для глядачів;  влаштування санвузлів; обладнання огорожі стадіону.
Проєкт має вплив на 6 500 чоловік населення.
Загальна кошторисна вартість проєкту склала 7,2 млн грн.

Реконструкція центрального стадіону із господарськими та адміністративними будівлями по вул Чернігівська, 51 в смт. Сосниця, Сосницького району з виділенням черговості: І черга – реконструкція трибун та будівель з продажу білетів; ІІ черга – реконструкція господарського приміщення, улаштування огорожі стадіону та системи відеонагляду; ІІІ черга – реконструкція адміністративної будівлі.
Проведено капітальний ремонт адміністративної будівлі, відновлення огорожі стадіону, реконструкція вхідних воріт стадіону, огородження трибун, реконструкція сходів на трибуни стадіону, прокладка комунікацій до адміністративної будівлі, капітальний ремонт будівель з продажу білетів.
Проєкт має вплив на 7 500 чоловік населення.
Загальна кошторисна вартість проєкту склала 6,6 млн грн.

Футбольний стадіон з облаштуванням трибун та роздягалень на території Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 по вулиці Шевченка, 116 а, м. Корюківка
– будівництво
На новому стадіоні з футбольним полем можуть займатись спортом або відвідувати спортивні заходи понад 17 тисяч чоловік населення. Стадіон оснащено модульними трибунами та роздягальнями.
Загальна кошторисна вартість проєкту склала 10,1 млн грн.

Загалом у Чернігівській області у 2020 році для участі у програмі «Велике будівництво» було відібрано 15 проєктів, загальною вартістю понад 370 млн грн.

Проєкти на Чернігівщині, які будуть завершені у 2021 році
– Капітальний ремонт із впровадженням комплексних заходів з теплореновації закладу загальної середньої освіти № 2 по вул. Троїцька, 2а в м. Городня, Городнянського району, Чернігівської області з виділенням черговості (І черга – капітальний ремонт навчального корпусу з заміною віконних та зовнішніх дверних конструкцій; ІІ черга – капітальний ремонт навчального корпусу з заміною покрівлі; ІІІ черга – капітальний ремонт навчального корпусу з утепленням фасаду будівлі).

https://www.minregion.gov.ua/press/news/zavdyaky-velykomu-budivnycztvu-2020-na-chernigivshhyni-zbudovano-ta-rekonstrujovano-14-soczialnyh-obyektiv/

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 16:12

11 липня близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі М-02 « Кіпті-Глухів-Бачівськ» поблизу Батурина сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула людина.

Підлітки зі Сновщини взяли участь у менторській програмі "Покоління Перемоги" 15:39

Досягати спільних цілей навчилися десятикласники та десятикласниці Сновської громади під час участі в менторській програмі «Покоління перемоги» від GoGlobal. Крім цього, надолужили прогалини зі шкільних предметів, удосконалили свої комунікаційні навички та підтягнули фінансову грамотність.

Майже мільярд гривень компенсацій: на Чернігівщині триває реалізація програми «єВідновлення» 15:15

Програма «єВідновлення», яка передбачає надання компенсації за пошкоджене та зруйноване житло, реалізується в області більше року. За цей час на Чернігівщині нараховано компенсацій на майже мільярд гривень.

Чотири ліцеї та 23 гімназії. У Чернігові перепрофілювали заклади загальної середньої освіти 14:33

Тобто, змінили тип шкіл та затвердили їхні статути у новій редакції. Відповідне рішення затверджене на 41-й (позачерговій) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання 10 липня.

Чернігівські поліцейські розкрили крадіжку грошей з втраченої банківської картки 13:48

Оперативники Чернігівського райуправління поліції викрили зловмисницю, яка привласнила знайдену банківську картку, а потім викрала з неї 180 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини