Кучма розказав студентам, як у ВР “шаманять” бюджет
Президент України 1994-2004 років Леонід Кучма прогнозує, що в наступному складі парламенту більшість сформують представники Партії регіонів та Комуністичної партії.

Леонід Кучма
Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні журналістам, перебуваючи у Чернігівському державному технологічному університеті, де вручив стипендії свого фонду кращим студентам.
“Ні у кого не викликає сумніву, що більшість сформують “регіонали”. Ймовірно, вони будуть з комуністами. Це буде стабільна більшість”, – сказав Л.Кучма.
Водночас, він додав, що свій внесок у парламент зроблять депутати-мажоритарники. Політик заявив, що парламентарям буде складніше порозумітися, проте опозиція “має бути щукою, щоб карась не дрімав”.
“Рішення будуть прийматися виваженішими і зрозумілими для всіх. А не так, що один хтось вирішив, а всі проголосували”, – сказав Л.Кучма.
Разом з тим, під час зустрічі із студентами, він зазначив, що Україна потребує зміни усієї політичної еліти і висловив побажання, щоб до влади прийшли люди, які хочуть щось зробити для держави, а не для себе.
“Багато хто бореться за мандат у парламенті, щоб дірватися до влади, захистити свій бізнес, чи “пошаманити” бюджет, який і так весь у дірках”, – сказав Л.Кучма. За його оцінками, рейтинги чинного парламенту наближаються до нуля.
“Це страшно, коли народ не вірить своїм обранцям. І продає голос за гречку чи хліб. Це страшно, бо ми самі собі не віримо і політики дають до цього підстави”, – підкреслив колишній Президент України.
http://www.unian.ua/news/530204-kuchma-rozkazav-studentam-yak-u-vr-shamanyat-byudjet.html
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.