Обрано нового голову правління обласного відділення ФСС з ТВП
Днями, у Чернігові, відбулось чергове засідання правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Воно проходило напередодні свята: 10-річчя утворення Фонду.
Заступник голови обласної державної адміністрації, голова правління Білоус Н.В. привітала членів правління та працівників обласного відділення із святом, побажала плідної праці та наснаги на благо людям.
Серед розглянутих питань, зокрема, було і питання про черговість сторін, від яких обирається голова правління обласного відділення Фонду. В жовтні місяці поточного року закінчились повноваження головування представників від держави і настала черга обирати голову від представників роботодавців.
Головою правління обласного відділення Фонду обрано Попова Віктора Петровича, голову наглядової ради ЗАТ “Камвольно – суконно компанія “Чексіл”, а його заступниками: від представників держави – Хомик Олександру Дмитрівну, заступника начальника головного управління економіки обласної державної адміністрації та від представників застрахованих осіб Богдана Миколу Андрійовича, голову Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.
На засіданні правління було розглянуто і низку інших питань: про внесення змін до бюджету обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на 2011 рік в розрізі робочих органів відділення, про підсумки виконання постанови правління “Про фінансування оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду в 2011 році”, про внесення змін до програми щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей та її кошторису на 2011 рік та про план розподілу путівок на ІІІ-ІV квартали поточного року.
Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.