Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко: "Готова виступити модератором процесу перемовин між усіма депутатськими групами"
28 грудня через відсутність кворуму не відбулося засідання другої (позачергової) сесії Чернігівської обласної ради восьмого скликання. З 64 зареєструвалися 32 депутатів.
За словами голови Чернігівської обласної державної адміністрації Анни Коваленко, такий розвиток подій не є на користь жителям області. Адже на сесії мали б прийняти обласні цільові програми та бюджет області на 2021 рік.
- Ситуація, яка склалася в обласній раді, є відверто ненормальною. Вже вкотре рада не може зібрати кворуму. Небажання знаходити компроміс, неготовність до будь-якого діалогу призводять до прямих втрат мешканцям області, - сказала Анна Коваленко.
Неприйняття обласних програм та річного бюджету може вкрай негативно позначитися на розвитку регіону та добробуті жителів області.
- Я закликаю депутатів Чернігівської обласної ради до конструктивної комунікації. Зі свого боку готова виступити модератором процесу перемовин між усіма депутатськими групами, - зазначила голова Чернігівської ОДА.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.