Новгород-Сіверська районна рада: відбулося перше пленарне засідання
На сесію зареєструвалося 37 депутатів із 38.
Депутатський корпус Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області налічує представників Новгород-Сіверщини, Коропщини, Семенівщини та Сосниччини.
Першим питанням порядку денного розглянули інформацію голови районної територіальної виборчої комісії з виборів депутатів районної ради 8 скликання та факт початку повноважень депутатів Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області восьмого скликання в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.
Для ведення сесії обрали тимчасову президію у складі трьох чоловік з числа депутатів – представників партій, які набрали найбільшу кількість голосів на виборах: Федюк Тетяна Михайлівна – Політична партія «Рідний дім»; Жук Василь Миколайович – Політична партія «Слуга народу»; Романчук Станіслав Володимирович – Політична партія «Наш край».
Для підрахунку голосів під час таємного голосування обрали лічильну комісію: Редкач Сергій Олександрович – Політична партія "Рідний дім"; Нестеренко Тетяна Миколаївна – Політична партія "Слуга народу"; Трегуб Ігор Валерійович – Політична партія "Наш край"; Казора Іван Іванович – Політична партія "Опозиційна платформа – За життя"; Корицька Людмила Віталіївна – Політична партія "За майбутнє»."
Після розгляду всіх необхідних процедурних питань приступили до висування кандидатур на посаду голови районної ради. Депутат Кобизський Павло висунув кандидатуру депутата Романа Падалки (Політична партія «Слуга народу»), депутат Добарський Олександр – кандидатуру Ігоря Сичова (Політична партія «Європейська солідарність»). За результатами таємного голосування жоден з кандидатів не набрав необхідної кількості голосів. Після перерви відбулося повторне висування кандидатур. Депутат Кобизський Павло висунув кандидатуру Романа Падалки (Політична партія «Слуга народу»), депутат Пшеничний Олександр – кандидатуру Василя Малковича (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»), депутат Станіслав Романчук – кандидатуру Ігоря Сичова (Політична партія «Європейська солідарність»), проте депутат Ігор Сичов взяв самовідвід.
Після обговорення кандидатур, депутати приступили до таємного голосування, за результатами якого головою Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області обрано Падалку Романа Вікторовича з Новгорода-Сіверського від Політичної партії «Слуга народу».
Голова районної ради запропонував на посаду свого заступника Бондаренка Володимира Мироновича з Коропщини від Політичної партії «Рідний дім», якого депутати шляхом таємного голосування підтримали.
Після перерви та узгодження необхідних проєктів рішень, депутати присвоїли новообраному голові 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування та визначили умови оплати праці голові та заступнику голови районної ради.
На сьогоднішньому пленарному засіданні було оголошено про створення в Новгород-Сіверській районній раді фракції політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у складі 4 депутатів, голова фракції Малкович Василь Васильович.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41
19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.
За підтримки Франції у двох лікарнях Чернігівщини облаштували модернізовані укриття 12:19
Йдеться про дитячу та психоневрологічну обласні лікарні. Реалізувати проєкти вдалося завдяки Програмі здоров’я французької агенції з міжнародного технічного співробітництва Expertise France.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини 11:56
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.
Чернігівщина — бронзовий призер командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 11:32
З 12 до 14 червня у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.
На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського - зловмисника затримано 11:08
20 червня близько опівночі на дорожній станції патрульної поліції в селі Кіпті Чернігівського району патрульні зупинили автомобіль, водій якого рухався під час дії комендантської години.