Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 22:34:15

Функціональний аналіз має стати важливим інструментом у реформуванні структури державного управління

12.10.2012   10:56

Короткотерміновий семінар з питань проведення функціонального обстеження органів виконавчої влади проходив в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

У відкритті семінару взяли участь завідувач сектору юридичного забезпечення та кадрового обліку Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Олександр Калиновський; заступник начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області Ірина Галайко; начальник відділу кадрової роботи апарату Чернігівської облдержадміністрації Віктор Сухоруков та заступник директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Петро Підгайний.

Серед слухачів були керівники, заступники керівників, представники кадрових служб структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, начальники відділів апарату облдержадміністрації, представники вищих навчальних закладів.

За допомогою відеоконференцзв'язку в семінарі також брали участь представники комісій з проведення функціонального обстеження райдержадміністрацій. 

Насамперед наголошувалося, що функціональний аналіз має стати важливим інструментом у реформуванні структури державного управління. Впрожовж семінару висвітлювалися теоретичні засади обстеження функцій органів влади; сутність функціонального обстеження діяльності державного органу, методика його проведення; організація проведення та узагальнення функціонального обстеження. Слухачі мали можливість ознайомитися з досвідом проведення функціонального обстеження в Україні та закордоном.

Насамкінець учасникам семінару було презентовано результати проведення функціонального обстеження в Чернігівській обласній та районних державних адміністраціях.

Останні новини Чернігівщини

Невідомі водойми України: 15 унікальних озер, водоспадів, каньйонів і заток (фото)

Невідомі водойми України: 15 унікальних озер, водоспадів, каньйонів і заток (фото) 13:47

Коли збираємося у подорож, нам все частіше хочеться відшукати незвідані місця, яких не торкнулася цивілізація. Хоча, під час планування відпочинку, перше, що спадає на думку, – це найбільш популярні курорти.

Цікаві факти про кактуси

Цікаві факти про кактуси 13:31

Кактус – це не тільки звичний елемент домашнього декору, що розмістилося де-небудь на підвіконні. Багато з цих рослин мають дивовижні властивості, а число їх видів величезна. Також кактуси грають важливу роль в екосистемі тих регіонів, де ростуть.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з грибами та беконом

Смачні рецепти вихідного дня: банош з грибами та беконом 13:25

Це дуже ситна страва. Насичений смак грибів та сиру, поживність кукурудзяної каші, як у традиційного баношу, та принцип приготування, як в італійської лазаньї — шарами. Це експеримент, який точно закінчиться успіхом.

Гороскоп на наступний тиждень з 10 по 16 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 10 по 16 травня 13:21

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 10 по 16 травня 2021 року.