Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 22:09:11

У Новій Басані Бобровицького району відкрито новозбудовану школу

12.10.2012   09:39

11 жовтня у с. Нова Басань Бобровицького району сталася подія, яку вчителі, учні та їх батьки чекали довгих 15 років – відкриття новозбудованого приміщення ЗОШ І-ІІІ ступенів на 100 учнівських місць.

У Новій Басані Бобровицького району відкрито новозбудовану школу

У Новій Басані Бобровицького району відкрито новозбудовану школу

Будівництво школи, розпочате ще у 1997 році, відновилося і було доведене до завершення за сприяння голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка. Тепер тут облаштовано нові кабінети та зроблено все, щоб створити комфортні умови для успішного навчання і гармонійного розвитку дитини.

Виступаючи на відкритті школи, Володимир Хоменко підкреслив, що ця подія є наочним прикладом втілення в життя соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

Як повідомив голова облдержадміністрації, на 2012-2013 навчальний рік в області заплановано введення в експлуатацію семи загальноосвітніх навчальних закладів – а це більше, ніж за всі роки незалежності в цілому. Два з них – Седнівський навчально-виховний комплекс та Новобасанська школа вже введено в експлуатацію. За його словами, робота обласної влади, спрямована на будівництво нових, реконструкцію та оновлення діючих шкільних приміщень буде продовжуватися.

“Мета у нас одна – кожна дитина, навіть з найвіддаленішого села, повинна отримати ту освіту, яка дасть їй можливість досягти поставленої мети. Адже від базових знань, які отримає дитина, буде залежати шлях, яким вона піде далі по життю. І наше завдання – зробити все, щоб на цьому шляху не було перепон”, – наголосив керівник області.

Він також відзначив, що в ході реалізації проекту створення шкільних освітніх округів зроблено суттєві кроки в напрямку налагодження регулярного підвезення дітей до опорних шкіл. Тільки цього року школи області отримали до 1 вересня 40 нових шкільних автобусів.

Керівник області пообіцяв, що найближчим часом такий автобус отримає і Новобасанська школа.

Принагідно голова облдержадміністрації висловив подяку всім, чиїми зусиллями і наполегливою працею створено сучасне світле приміщення навчального закладу – проектантам і будівельникам, керівникам місцевих органів влади і спонсорам, дирекції і педагогічному колективу закладу.

У подарунок новоселам він вручив сертифікат від сучасного навчального комп’ютерного комплексу.

Після урочистого перерізання стрічки поважні гості оглянули приміщення школи та поспілкувалися з викладачами.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.