Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 06:06:21

Положення про ЦНАП і регламент схвалено!

12.10.2012   09:26Агенцiя

Громадське обговорення Положення про Центр адміністративних послуг при Городнянській РДА та його регламенту пройшло 10 жовтня поточного року в приміщенні залу засідань Городнянської РДА Чернігівської області.

Даний захід мав на меті презентувати, обговорити та прийняти Положення та Регламент Центру надання адміністративних послуг при Городнянській районній державній адміністрації. До обговорення було залучено широке коло фахівців, представників громадських організацій та місцевої влади, активних громадян, а також представників засобів масової інформації.

Заступник голови райдержадміністрації з фінансово-економічних та соціальних питань Микола Силенко, який очолює робочу групу зі створення ЦНАПу, зазначив, що в ході розробки Положення та Регламенту багато уваги приділено впорядкуванню внутрішніх процедур надання адмінпослуг. Врегулювання організаційних та якісних складових цього процесу стане фундаментом для переходу до нового рівня обслуговування громадян.

Наразі проводиться робота з налагодження зв'язків між органами і відомствами, які зберігають інформацію, що необхідна для надання послуг за принципом "єдиного вікна". Присутні відзначили важливість врахування принципів доступності, обов'язковості в наданні послуг та наявності зворотного зв'язку для забезпечення постійного діалогу влади і громади.

Отже, жителі Городнянського району зовсім скоро зможуть скористатись послугами нового Центру надання адміністративних послуг та оцінити його роботу.


Олексій Француз

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини