Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 05:17:11

Інформаційна політика Чернігівської ОДА "єдиний голос" - відкритість та прозорість комунікацій влади та громади

12.11.2020   11:02Агенцiя

У Чернігівській обласній державній адміністрації вже багато років реалізується політика "єдиний голос", яка координується Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Основна мета — впровадження якісного інформування та забезпечення належних комунікацій обласної державної адміністрації, висловлення єдиної точки зору та спільного бачення щодо стратегії розвитку області, забезпечення синхронності, узгодженості і відсутності суперечностей у комунікаціях.

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко 5 листопада 2020 року підписала доручення, спрямоване на оптимізацію комунікацій обласної державної адміністрації зі ЗМІ.

Зокрема, з метою створення якісного експертного кола спікерів структурних підрозділів ОДА передбачається надання інформації профільному Департаменту інформаційної діяльності про запрошення посадових осіб на ефіри або інтерв’ю. У свою чергу, цей департамент надає іншим підрозділам організаційно-методичну, експертно-аналітичну, консультативну та іншу допомогу у вирішенні питань, що стосуються формування і здійснення в області внутрішньої політики та політики у сфері інформації, — як це передбачено у відповідному положенні.

Оскільки різні посадовці мають різний досвід у сфері комунікацій, для забезпечення чітких, виважених та доступних для розуміння повідомлень, зокрема таких, що не допускають неоднозначних тлумачень, необхідне і завчасне погодження матеріалів для ЗМІ з профільним департаментом.

Це робиться з метою акумулювання в єдиному місці інформації, що виходить у ЗМІ, для побудови стратегічної лінії комунікації і, зрештою, для удосконалення інформаційної діяльності обласної державної адміністрації.

Наприклад, відомості про роботу окремих галузей чи сфер можуть доповнюватися ширшим контекстом про ситуацію в області і роботу ОДА у цілому, інформація — уточнюватися і актуалізуватися,  спікери — отримувати консультації і допомогу,  а повідомлення для поширення  у ЗМІ — перекладатися із «бюрократичної» мови на загальнозрозумілу.

Доручення Анни Коваленко стосується виключного переліку суб’єктів — керівників структурних підрозділів ОДА, які безпосередньо підпорядковані голові облдержадміністрації.

Описана політика не стосується діяльності, позиції або висловлювань працівників комунальних підприємств, колективів тощо. І жодним чином не передбачає запровадження цензури висловлювань.

Стосовно оприлюдненого листа Департаменту культури і туризму, національностей та релігій, підготовленого нібито на виконання доручення голови ОДА, інформуємо:  доручення не передбачало жодних завдань для комунальних закладів чи будь-яких інших установ, що не входять до структури обласної державної адміністрації.

Жодних доручень щодо обмеження свободи слова та думки, вільного висловлення думок не було і не могло бути.

Чернігівська ОДА наголошує на безумовному дотриманні принципів свободи слова і думки.

Ми відкриті до співпраці та налагодження комунікацій.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини