Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 08:20:43

30 кредитів видано в Чернігівський області за програмою здешевленої іпотеки

10.10.2012   09:30Агенцiя

9 жовтня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів робочу нараду з керівниками банківських установ, будівельних організацій щодо реалізації в області програми здешевлення вартості іпотечних кредитів.

За інформацією директора Чернігівського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” Анатолія Ярошевського, на сьогодні за програмою здешевленої іпотеки видано 30 кредитів.

За програмою доступного житла (30 на 70) видано 17 кредитів. Ще два перебуває в роботі.

Жителі області продовжують звертатися у фонд за інформацією щодо умов державних програм житлового кредитування. Фахівці фонду вже проконсультували понад 500 громадян.

Підсумовуючи результати наради, Віктор Геращенко висловив переконання в тому, що досягнутий останнім часом темп реалізації програми здешевленої іпотеки потрібно утримувати та поступово нарощувати, адже на наступний рік ставляться ще більш серйозні завдання.

Також цього дня Віктор Геращенко провів нараду щодо забезпечення житлом інвалідів війни та постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Зокрема, серед іншого зазначалося про те, що тендерні процедури по закупівлі житла перебувають на завершальній стадії.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини