Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 18:03:50

У Чернігові збудують притулок для безпритульних собак?

09.10.2012   12:36

Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради оголосило процедуру відкритих торгів щодо будівництва у місті пункту утримання безпритульних тварин.

sobaki

sobaki

Як повідомив заступник міського голови Микола Сенькович, відповідне оголошення опубліковано 8 жовтня в інформаційному бюлетені “Вісник державних закупівель”.

“Розкриття пропозицій конкурсних торгів призначено на 8 листопада. Чекаємо заявок від учасників”, – сказав він.

Також М.Сенькович уточнив, що кошти на будівництво притулку виділено з державного бюджету у сумі 2,35 млн. грн. На ділянці площею 0,86 га планується збудувати приміщення для роботи ветеринарів, провести електрику і водопостачання, а також звести навіси і вольєри для тримання собак. Земельна ділянка, на якій зведуть притулок для бездомних тварин, розташована на околиці міста (у промисловій зоні). Розраховано, що одночасно у притулку зможуть перебувати 183 безпритульні тварини.

Міський голова Олександр Соколов переконаний, що створення пункту тимчасового тримання безпритульних тварин стане основним кроком реалізації Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, яка була затверджена у 2011 році. Завдяки пункту для бездомних тварин поліпшиться ситуація на вулицях міста, адже чернігівці вважають перебування собак без господарів значною проблемою для міста.

“Результатом проекту має стати поліпшення епізоотичної ситуації у місті, зменшення чисельності безпритульних тварин шляхом проведення їх стерилізації”, – сказав О.Соколов.

Планується, що безпритульних тварин у Чернігові будуть відловлювати, проводити стерилізацію, деякий час тримати у притулку, а потім відпускати на волю чи шукати їм господарів. До цієї роботи залучатимуть волонтерів, представників громадських організацій, що займаються захистом тварин. Міський голова також зауважив, що у роботі пункту буде використовуватися досвід інших міст щодо позитивного розв’язання питання безпритульних тварин.

За оцінками управління ЖКГ міської ради, на вулицях Чернігова знаходяться близько тисячі безпритульних собак.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.