Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 00:25:20

У Чернігові привітали юристів

08.10.2012   17:28

8 жовтня взяв участь в урочистостях з нагоди Дня юриста, які проходили в конференц-залі ради. Привітати юристів з професійним святом також прийшли: голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, чернігівський міський голова Олександр Соколов, начальник головного управління юстиції в області Олександр Карнабеда, інші посадовці.

Вітаючи присутніх, Володимир Хоменко наголосив, що відзначення на державному рівні Дня юриста є свідченням важливої ролі правозахисників у формуванні високої правосвідомості громадян, піднесенні ролі права в житті суспільства і держави.  «Упродовж всієї історії незалежної України ви активно втілюєте в життя принципи верховенства права, надійно стоїте на варті Закону в усіх сферах суспільного життя.
Сьогодні, коли на виконання президентської програми реформ в Україні відбуваються масштабні соціально-економічні перетворення, нового значення набуває ваша професійна діяльність, спрямована на зміцнення державності й законності в країні.  Саме вам належить виконувати роль взірця неухильного дотримання вимог чинного законодавства і вмілого його застосування», - підкреслив керівник області.

Звертаючись до представників органів та установ юстиції, суду, прокуратури, СБУ, адвокатури, територіального управління судової адміністрації, голова обласної ради наголосив, що немає жодної галузі народного господарства чи сфери діяльності людини, яка могла б обійтися без вирішення правових питань, без компетентної і вкрай необхідної роботи юриста.
Він зазначив, що на Чернігівщині сформовано потужне співтовариство юристів. Цьому сприяє, як вдосконалення якості підготовки фахівців даного профілю, підвищення кваліфікації, так і розвиток науково-практичної діяльності. За словами голови обласної ради, робота юриста вимагає глибоких знань, високого професіоналізму і громадянської зрілості. Побудова правової держави великою мірою залежить від всіх державних інститутів, які працюватимуть у правовому полі.   

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм керівник вручив почесні грамоти обласної ради та відзнаки: помічнику судді Новозаводського районного суду міста Чернігова Вікторії Довбенко, начальнику Бахмацького районного управління юстиції Валентині Ткаченко, заступнику завідувача Першої Чернігівської  державної нотаріальної контори Оксані Анікейчик, головному спеціалісту відділу інформаційно-технічного забезпечення та статистики господарського суду Чернігівської області Вікторії Гарбар, секретарю судового засідання господарського суду Чернігівської області Ірині Морській, адвокатам Адвокатського об’єднання «Чернігівська обласна колегія адвокатів» Сергію Водолагіну та Павлу Боброву.

О.Соколов у своєму виступі підкреслив, що це свято є свідченням високої ролі представників правничої професії у суспільному житті. "Вам належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до закону, правової політики держави", - сказав міський голова.

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини