Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив керівника Чернігівської обласної прокуратури – Сергія Василину
14 вересня Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив колективу новопризначеного керівника Чернігівської обласної прокуратури – Сергія Василину.
Звертаючись до присутніх, заступник Генерального прокурора зазначив, що новий очільник відомства зарекомендував себе як досвідчений прокурор та керівник. Також він привітав прокурорів Чернігівщини з успішним складанням тестів та проходженням співбесід, що відбувалися в рамках реформи регіональних прокуратур. «Ваше головне завдання на сьогодні – забезпечення злагодженої роботи нової прокуратури як ключової ланки органів правопорядку. Відкритість, чесність і ефективність в захисті закону – це те, на що зараз є найбільший запит суспільства», - наголосив він.
Сергій Василина, у свою чергу, подякував за довіру і запевнив, що дотримання законності та повага до прав і свобод громадян буде пріоритетом в його діяльності.
«Будемо досягати підвищення рівня законності та правопорядку в регіоні. Передусім, за рахунок ефективної координації діяльності правоохоронних органів. Щоб жоден факт порушення Закону не залишився поза нашою увагою», – додав він.
Довідково: Сергій Олександрович Василина закінчив Національну юридичну академію України імені Я. Мудрого. В органах прокуратури працює з 2003 року. За цей час обіймав керівні посади в прокуратурах Донецької, Кіровоградської та Запорізької областей.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.