Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 22:19:24

За позовами прокурорів на користь держави стягнуто понад 100 мільйонів гривень

04.10.2012   15:48Агенцiя

У прокуратурі Чернігівської області відбулося розширене засідання колегії, на якому обговорено стан виконання представницьких повноважень щодо захисту інтересів держави.

Як зазначила колегія, сума відшкодованих коштів на користь держави за позовами прокурорів зростає. Зокрема, з початку року вже стягнуто 115 млн. грн., з них до бюджету 27 млн. грн.

Поряд з цим, у сфері представницької діяльності залишаються питання, які потребують постійної уваги прокурорів. Передусім – це позовна робота по наповненню бюджету, у сфері державних закупівель, державної та комунальної власності, охорони навколишнього природного середовища, у – земельних відносин.

Колегією звернуто особливу увагу на важливість змін, внесених до Закону України “Про прокуратуру” від 18 вересня поточного року, які сприятимуть більш ефективному виконанню поставлених Генеральною прокуратурою України завдань щодо захисту інтересів держави від неправомірних посягань.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.