Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 грудня, 13:07:45

До уваги об'єднань громадян: відбулися зміни - повідомте міську раду!

03.10.2012   21:09

Станом на початок жовтня у Чернігові зареєстровано 108 міських організацій політичних партій, 588 громадських організацій та 62 релігійні громади, що належать до 25 конфесій. Такі дані навів секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

Олег Шеремет

Олег Шеремет

В обласному центрі останні кілька років зберігається тенденція до збільшення кількості усіх видів об’єднань громадян. Справді, громадсько-політичний сектор – це дієва сила у вирішенні цілого ряду проблем нашої громади.

Міська рада тривалий час підтримує бюджетним коштом організації, що опікуються соціально незахищеними категоріями людей. Крім того, ми успішно реалізуємо спільні проекти в просвітницькій, культурно-мистецькій сферах, організації змістовного дозвілля дітей і молоді, популяризації здорового способу життя і профілактики негативних явищ, – розповідає О. Шеремет.

Проте у своїй роботі ми часто зустрічаємося з проблемою, коли організація вже змінила адресу, телефони, керівництво, а своєчасно про такі зміни не повідомила. Хотілося б знайти порозуміння в цьому питанні.

Тож для нормальної подальшої співпраці міської влади і об’єднань громадян переконливо просимо повідомляти про всі важливі зміни, особливо, у контактних даних, відділ зв’язків з громадськістю міської ради за телефоном 77-48-82.

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини