Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 07:52:50

Олександр Соколов презентував свою передвиборну програму

01.10.2012   12:13Агенцiя

Як відновити роботу ключових підприємств Чернігова, запровадити енергоощадні технології у кожен будинок, а наше місто перетворити на Північно-східні митні ворота України знає Олександр Соколов. Всі ці завдання — і не лише ці — є складовою частиною його передвиборної програми «Майбутнє Чернігова», яку він презентував експертам та журналістам у готелі «Придеснянський».

Кандидат у народні депутати Олександр Соколов:
— Цю програму ми робили, керуючись виключно побажаннями наших городян, лідерів громадських організацій, експертів, журналістів. Звісно, її левова частка присвячена саме Чернігову та його жителям. Але є у ній і ті питання, розв‘язання яких нині постає і перед іншими містами України — розвиток місцевої економіки, інфраструктури, покращення якості і комфорту соціального обслуговування і багато іншого. У програмі «Майбутнє Чернігова» ми намагалися врахувати й ті основні проблеми, вирішення яких сьогодні — вкрай потрібне тут. Це і відновлення роботи ключових підприємств Чернігова, модернізація системи ЖКГ, подальший розвиток Чернігівської ТЕЦ, очистка Стрижня, будівництво сміттєпереробного заводу тощо.

За словами кандидата від Чернігова, розв‘язання проблеми недостатньої завантаженості промислового сектора міста, хоч і надскладне, проте можливе. Наприклад, порятунок КСК Чексіл він вбачає у забезпеченні підприємства держзамовленнями на пошиття форменного одягу для військових, митників, правоохоронців чи рятувальників. А ось збудувати новий екологічно чистий енергоблок для ТЕЦ можливо за підтримки державного бюджету та інвесторів. Звести новий сміттєпереробний завод допоможе співпраця зі Світовим банком: «Тим більше, що у нас вже є позитивний досвід такої роботи на прикладі Чернігівводоканалу. З приводу заводу у нас вже відбулися перші перемовини, експерти наразі вивчають наші умови», повідомив Олександр Соколов.

На одному з засідань круглого столу фахівці Поліського фонду міжнародних на регіональних досліджень інформували громадськість — найбільше у Чернігові городян хвилює стан доріг. Олександр Соколов має рецепт вирішення цієї проблеми — потрібно добиватися збільшення у 5-7 разів фінансування цієї статті видатків з держбюджету, а також включення до державних цільових програм ремонту центральних вулиць Чернігова – Шевченка, Щорса та проспекту Перемоги, створити загальнодержавний цільовий фонд ремонту доріг, кошти якого розподілятимуться між регіонами та містами відповідно до реального навантаження на дорожнє покриття.

Окрім доріг, у полі зору Олександра Соколова перебуватимуть соціальний захист, зокрема, буде лобіювати підвищення прожиткового мінімуму, впровадження гнучкої системи визначення пенсійного віку — у залежності від умов праці, а ще освітою, медициною, забезпеченням випускників вузів першим робочим місцем, молодіжними житловими кредитами, будівництвом нових мікрорайонів і багато-багато іншого.

Наталія Проскуріна, керівник Чернігівської обласної організації всеукраїнського жіночого народно-демократичного об‘єднання «Дія»:
— Я була присутня на Форумі громадських організацій, присвяченому соціальному захисту. І мені дуже приємно, що більшість пропозицій, які ми озвучили вам, Олександре Володимировичу, Ви взяли до уваги і внесли до своєї програми.

PR

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.