Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 10:05:35

Зустріч податківців з бізнесом

01.10.2012   09:22

Сьогодні податківці намагаються бути для підприємців надійними партнерами, з якими можна налагоджувати конструктивну співпрацю.

Зустріч податківців з бізнесом

Зустріч податківців з бізнесом

Заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Лариса Сич провела  засідання "круглого столу" з представниками малого та середнього бізнесу.

Мета зустрічі - підвищення ефективності організації роботи щодо наповнення бюджету, удосконалення норм чинного податкового законодавства, забезпечення надання інформації щодо виявлених прогалин у чинних законодавчих, інших нормативно-правових актах та пропозицій для ініціювання внесення до них відповідних змін.

Основною стрічкою заходу було - подання звітності засобами телекомунікаційного зв'язку малим бізнесом, тобто ФОП.

Відкриваючи зустріч Лариса Сич озвучила переваги подання електронної звітності. А це і можливість заповнювати звітність без помилок, надавати звітність завжди за актуальними формами, також дозволить платникові податків завжди бути у курсі змін податкового законодавства. Вірогідність появи технічних помилок на стадії введення інформації у даному випадку зводиться до нуля, до того ж на практиці камеральна податкова перевірка такої звітності проходить у коротші терміни у порівнянні з "паперовими побратимами"; система надання податкової звітності в електронному вигляді по телекомунікаційних каналах зв'язку захищає інформацію.

На сьогоднішній день у ДПІ м. Чернігові ДПС 99% платників ПДВ подають звітність в електронному вигляді.

При ДПІ у м. Чернігові  діє сектор реєстрації користувачів сертифікації ключів ІДД ДПС, надає послуги електронного цифрового підпису з безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів. Реєстрація користувачів з понеділка по четвер з 9-00 до 19-30, у п'ятницю до 18-15, без перерви за адресою: вул. Кирпоноса, 28, кім. №14, телефон за довідками 774927, а також необхідну інформацію розміщено на сайті: http://www.cskidd.gov.ua.

За час роботи сектор зареєстрував та надав послуги понад 2  тис. клієнтів та сформував 3,5 тис. посилених сертифікатів. Найбільшим попитом сервіс користується у фізичних осіб - підприємців ( що складає 65%).

Зустріч пройшла у невимушеній, продуктивній обстановці під гаслом "Від фіскального органу до сервісної служби".

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини викрила організоване злочинне угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від військової служби 09:56

Медики систематично заробляли на військовозобов’язаних, одержуючи неправомірну вигоду за формування фіктивного пакету медичних документів на підставі яких в подальшому їх визнавали не придатними до військової служби за станом здоров'я з подальшим виключенням з військового обліку.

Реконструкція тепломереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги не впливає на подачу тепла й гарячої води споживачам КП «Теплокомуненерго» 09:15

Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» повідомляє, що роботи з реконструкції теплових мереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги виконуються у відповідності до умов договору з підрядною організацією.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 08:41

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20

У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини