Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 07:23:51

Чернігів: анонімна фірма будує в центрі міста скейт-парк, тендер по якому буде через два тижні

28.07.2020   10:46Агенцiя

Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради оголосило на 6 серпня проведення повторного тендеру на влаштування скейт-парку очікуваною вартістю 5,63 млн грн. Але будівельні роботи на місці об’єкта активно вже ведуться.

Управління ЖКГ планує замовити влаштування скейт-парку по просп. Миру від вул. Івана Мазепи до вул. С. Русової в м. Чернігів. Перший тендер на ці роботи було оголошено на початку липня, але  але вже 18 липня його скасували, бо в ньому взяла участь лише одна компанія ТОВ «УТБ-Інжиніринг».

Другий тендер Управління оголосило 20 липня, торги по ньому заплановані на 6 серпня. Очікувана вартість робіт – 5,63 млн грн.

Але місці майбутнього об’єкта йдуть будівельні роботи з підготовки двох майданчиків під скейт-парк. На одному з них уже повністю залито бетон, а на іншому поки лише засипано гравій.

За словами виконроба, який не представився сам та не розповів, яку компанію-підрядника представляє, роботи з облаштування скейт-парку мають завершити приблизно до 20 серпня.

Начальник управління ЖКГ Ярослав Куц також не зміг пояснити, що за фірма працює на місці майбутнього скейт-парку, бо жодного договору на ці роботи не було підписано.

Схожа схема з початком робіт на об’єкті до оголошення переможця в тендері в Чернігові не нова. Раніше схожа ситуація була з облаштуванням громадських зупинок. Восени 2018 року невідомі будівельники встановили п’ять зупинкових комплексів до того часу, коли оголосили переможця відповідного тендера. Тоді голова ГО «Ініціатива» Павло Пущенко розказав ЗМІ пояснення ситуації управлінням ЖКГ. Нібито підрядник встановлює ці зупинки до початку аукціону на свій страх і ризик, потім якщо цей підрядник перемагає в тендері, то йому просто це зараховується як виконана робота, якщо ж ні, то доводиться демонтувати зупинку за свій кошт.

http://nashigroshi.org/2020/07/28/anonimna-firma-buduie-v-tsentri-mista-skeyt-park-tender-po-iakomu-bude-cherez-dva-tyzhni/

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини