О.Соколов запропонував вирішити проблему приватизації житла у гуртожитках
Чернігівський міський голова Олександр Соколов запропонував варіант вирішення проблеми приватизації житла мешканцями гуртожитків, що входять до статутного фонду підприємств і власники яких не погоджуються з передачею цих гуртожитків у комунальну власність міста.
Про це О.Соколов сказав під час засідання чергової сесії міської ради. Такою стала реакція на звернення мешканців гуртожитків, які зібралися на акцію перед приміщенням міської ради.
Міський голова пояснив, що міська рада підтримувала і раніше справедливе прагнення мешканців гуртожитків приватизувати житло, в якому вони проживають. Приміром, питання стосовно передачі у комунальну власність гуртожитків по вул. Полуботка, 120 і Рокоссовського, 6-а, що належать ВАТ “Чернігівоблбуд”, розглядалося навіть у Верховному Суді, проте рішення було на користь власника підприємства, до статутного фонду якого увійшли ці гуртожитки.
О.Соколов зазначив, що сьогодні звернувся до членів виконкому розглянути заяви мешканців гуртожитків та надати їм право на приватизацію. Його пропозицію підтримано.
“Усі повинні мати однакові права, у тому числі і на приватизацію”, – сказав міський голова. Він додав, що у разі надходження заяв, буде проведено позачергове засідання виконкому.
“Треба надати людям можливість приватизувати житло. Можливо, це буде прецедент в Україні”, – зауважив О.Соколов.
Всього у Чернігові 13 гуртожитків, що увійшли до статутного фонду підприємств, і мешканці яких через небажання власників не можуть приватизувати своє житло. Натомість власники гуртожитків вимагають укладати угоди на сплату орендної плати, що є вищою від сплати житлово-комунальних послуг, або навіть виселяють людей з їхнього житла.
Ірина Синельник
PR
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.