Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 07:25:37

Чернігівська облрада не розглядатиме "мовне" питання

28.09.2012   16:17Агенцiя

Депутати Чернігівської обласної ради виключили з порядку денного 10-ї сесії питання про мову.

"Голосуючи за зняття цього питання з порядку денного, ми підтверджуємо, що Конституція в Україні діє, і єдиною державною мовою в країні є українська", - зазначив голова облради Анатолій Мельник.

Питання "Про затвердження єдиної державної мови на території Чернігівської області - української" було включене до проекту порядку денного сесії, розданого депутатам і журналістам. Зняти його з розгляду, пославшись на Конституцію, запропонував голова облради. Більшість із майже 80 присутніх депутатів його підтримали, 17 проголосували проти, 1 - утримався.

Як повідомляв УКРІНФОРМ 21 вересня депутати Донецької міськради на черговій сесії ухвалили рішення про реалізацію Закону України "Про засади державної мовної політики" у Донецьку, затвердивши таким чином регіональний статус російської мови в цьому обласному центрі. За ухвалення цього рішення проголосували 62 із 65 депутатів, що зареєструвалися.

Потапчук Наталія, УКРІНФОРМ

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.