Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 16:26:19

Районні в м. Чернігові ради ліквідуються як юридичні особи

25.06.2020   11:36Агенцiя

Чернігівська міська рада на своєму сесійному засіданні 25 червня прийняла рішення про ліквідацію Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад.

Рішення є технічним, пов’язаним зі здійсненням організаційних дій, пов’язаних з подальшим необранням у Чернігові районних рад.

29 серпня 2019 року Чернігівською міською радою вже прийняте рішення № 44/VII-18 «Про неутворення районних у місті Чернігові рад», яким передбачено не утворювати Деснянську та Новозаводську районні у місті Чернігові ради на наступне (восьме) скликання та в подальшому. Але районні у місті ради  діють не тільки як представницькі органи місцевого самоврядування, а і як юридичні особи, зареєстровані в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. І в зв’язку з неутворенням рад як представницьких органів підлягають ліквідації також і відповідні юридичні особи.

Порядок проведення ліквідації юридичних осіб визначений статтями 104 – 105, 109 – 112 Цивільного кодексу України та передбачає: обрання голови ліквідаційної комісії та подальше затвердження її складу; визначення строку для заявлення заяв і претензій кредиторів; звільнення працівників з дотримання їх трудових прав; складання ліквідаційного балансу; тощо. Прийняте рішення міської ради передбачає дотримання цього порядку.

Іншими рішеннями, прийнятими на цьому ж засіданні міської ради, юридичні особи Управлінь праці та соціального захисту населення районних рад, а також Служб у справах дітей районних рад, також припинені, але вже шляхом реорганізації. Перші реогранізуються через приєднання до Департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради, другі - через приєднання до Управління (служби) у справах дітей Чернігівської міської ради.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression