Податкові міліціонери Чернігівщини мобілізували до державної скарбниці майже 100 млн. грн.
Внаслідок заходів, проведених за участю підрозділів податкової міліції ДПС у Чернігівській області, за вісім місяців поточного року до зведеного бюджету мобілізовано 94,6 млн. грн.
Викрито 62 злочини у сфері оподаткування, з яких 50 – тяжкі. До речі, 17 злочинів викрито за ухилення від сплати податків.
До суду направлено кримінальні справи за 27 злочинами.
Попереджено 21 спробу незаконного відшкодування ПДВ на загальну суму понад 6,3 млн. грн.. Порушено 3 кримінальні справи відносно службових осіб підприємств, які здійснювали незаконне декларування бюджетного відшкодування ПДВ.
Припинено діяльність 14 підпільних цехів. Викрито 23 злочини відносно осіб, які займались незаконним виготовленням, зберіганням, збутом або транспортуванням з метою збуту підакцизних товарів.
З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 8,8 млн. грн., з яких на 3,1 млн.грн. _3,1 млн.грн. – товарів підакцизної групи.
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).