Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 12:38:58

Верховна Рада проголосувала за призначення прем’єр-міністром віцепрем’єра Дениса Шмигаля

04.03.2020   18:27Агенцiя

"За" проголосував 291 народний депутат.

Денис Шмигаль

Денис Шмигаль

Виступаючи перед нардепами Шмигаль заявив, що буде виконувати ті завдання, які президент Володимир Зеленський ставив перед попреднім Кабміном.

Кандидатуру Шмигаля Зеленський представив напередодні на засіданні фракції "Слуга народу".

Як голосували наші обранці за кандидатуру нового Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля? Підтримали його призначення всі, окрім Валерія Дубіля. Він "утримався".

Виступаючи з парламентської трибуни, Шмигаль заявив, що:
    зміцнення гривні вдарило по експорту і не позначилося на добробуті українців,
    потрібна комплексна програма на випадок поширення короновірусу в Україні,
    в уряді потрібно посилити економічний блок,
    необхідно скоротити виплати міністрам і членам наглядових рад,
    держбюджет-2020 потрібно переглянути для збільшення соцвиплат,
    програма діяльності оновленого уряду буде представлена найближчим часом.

Із серпня 2019 року по лютий 2020 року Шмигаль обіймав посаду голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Потім отримав посаду віце-прем'єра.

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.