Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 01:58:22

Станіслав Прокопенко: "Збираюся перемогти чесно!"

14.09.2012   11:29Агенцiя

Я чудово розумію, що гасло, винесене у заголовок, може викликати у багатьох скептичне ставлення. Я очікував ці сумніви, і готовий розвіяти їх під час виборчої кампанії.

Станіслав Прокопенко

Станіслав Прокопенко

Я щиро налаштований на боротьбу програм, на дискусію навколо шляхів розвитку Чернігівщини, Полісся та України в цілому. Я готовий в чесній конкуренції доводити виборцям округу № 206, що буду найбільш гідним їх представником у Верховній Раді нового скликання.

Я доведу, що мої слова не розходяться з ділом, навіть коли мова йде про такі несумісні для декого поняття, як «чесність» та «вибори». Так само два з половиною роки тому, при моєму призначенні на посаду першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації, було чимало тих, хто багатозначно посміхався, коли я стверджував: «Висока посада несумісна з корупцією!»

Для цивілізованого світу, частиною якого ми прагнемо стати, це твердження - аксіома. Для сьогоднішньої України це - стратегічне завдання, без вирішення якого неможливий стабільний розвиток нашої держави. Для мене це стало теоремою, яку я доводив щодня протягом двох років перебування на посаді першого заступника голови Чернігівської ОДА.

У мене не було ані бізнесу, ані фінансових інтересів, ані нерухомості - приватної чи комерційної - коли я два роки тому був призначений на цю посаду. Нічого цього в мене немає і сьогодні. Мені нічим порадувати збирачів компромату, жовту пресу та інших шукачів «скелетів у шафі».

Зате мені є чим відзвітувати перед жителями Чернігівщини.

Логіка всіх моїх рішень, як першого віце-губернатора була проста:
- максимум бюджетних коштів мають розподілятися на низовому рівні;
- послуги соціальної сфери мають бути максимально наближені до тих, хто цього потребує;
- селянин та фермер мають бути захищені від монополізму як переробників, так і посередників.

І, в цілому, життя українського громадянина повинно, в результаті прийнятих чиновником рішень, ставати комфортнішим. Це – головний критерій правильності адміністративних рішень.
Діючи саме в цій логіці, ми передали сільським громадам кошти на обслуговування комунальних доріг, школам - на ремонт до початку навчального року. Саме в цій логіці ми відкриваємо нові відділення в лікарнях і відновлюємо дитячі табори відпочинку, сільські клуби та будинки культури. Саме в цій логіці ми домагалися підвищення закупівельної ціни на молоко у селян, - ведучи переговори з місцевими переробниками і, одночасно, направляючи настійні і економічно обґрунтовані звернення в Кабмін.

Заради зручності жителів Чернігівщини ми вже не перший рік будуємо дороги і реконструюємо мости, проводимо воду і газифікуємо віддалені населені пункти, зберегли Лікарню №4 на Шерстянці, облаштовуємо фельдшерські пункти і закуповуємо і шкільні автобуси для сільських шкіл.
І я особисто бачу, як багато можна зробити потрібного і корисного, якщо у своїй високій посаді бачити інструмент допомоги людям, а не механізм особистого збагачення.

Чому я йду до Верховної Ради?
Тому що, отримавши депутатський мандат, я зможу зробити для жителів Чернігівщини ще більше. Мій досвід роботи в адміністрації Чернігівської області свідчить: депресивний характер північних територій Чернігівщини може бути подоланий тільки в разі отримання ними статусу Зони пріоритетного розвитку. Такий статус передбачає пільгове оподаткування суб'єктів господарської діяльності та можливість одержання ними пільгових кредитів.

Також особливого статусу потребують сільськогосподарські землі Чернігівщини і Полісся в цілому.
Крім того, потребує серйозних законодавчих змінах бюджетна система України – в бік більш справедливого розподілу бюджетних коштів між Києвом і регіонами.

Скільки я даю передвиборчих обіцянок?
Рівно стільки, скільки можна виконати за 5 років депутатського терміну в ВР. Крім вищевикладеного, я буду домагатися прийняття законів про перше робоче місце для молоді і гарантії зайнятості для осіб передпенсійного віку, - саме ці дві категорії працівників найбільше потерпають від необґрунтованих звільнень і відмов у працевлаштуванні.

У медичній сфері буду домагатися перегляду принципів фінансування лікувальних закладів - від нинішнього бюрократичного «за кількістю ліжко-місць» до цивілізованого і логічного «за кількістю пацієнтів, що обслуговуються».

Школи, особливо в сільській місцевості, навпаки, не повинні фінансуватися за кількістю учнів, як це робиться зараз, – це шлях до знищення сільського вчителя і середньої освіти на селі. Фінансуватися повинна школа, як освітня одиниця.    

Крім того, я буду домагатися прийняття закону «Про гарантії доступності медичного обслуговування в сільській місцевості», яким буде передбачено обов'язковий рівень оснащеності сільських лікарень, поліклінік та фельдшерських пунктів засобами першої допомоги та транспортування хворих.
Я не прагну дати більше обіцянок, ніж мої конкуренти. Бо впевнений - виборець оцінює кандидатів не за кількістю обіцянок, а за здатністю їх виконувати.

PR

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини