Предстоятель УПЦ з архіпастирським візитом відвідав Чернігівську єпархію
9 вересня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир з архіпастирським візитом відвідав Чернігівську єпархію.
Предстоятель УПЦ з архіпастирським візитом відвідав Чернігівську єпархію
У Свято-Троїцькому кафедральному соборі Блаженніший Владика вклонився мощам святителів Феодосія та Філарета Чернігівських та преподобного Лаврентія Чернігівського й очолив Божественну літургію.
Митрополиту Володимиру співслужили архієпископи Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Переяслав-Хмельницький Олександр, а також духовенство міста.
По закінченню богослужіння правлячий архієрей, владика Амвросій, подякував Блаженішому Митрополиту Володимиру за пастирський візит та подарував ікону преподобного Лаврентія Чернігівського з часточкою мощей.
Також у ході візиту Предстоятель відвідав Свято-Успенський Єлецький жіночий монастир Чернігова, де молитовно вклонився чудотворній Єлецькій іконі Пресвятої Богородиці.
Станіслав Прокопенко, кандидат в народні депутати України по 206-му виборчому округу:
– Cьогодні Чернігівщина має велике свято. У нас в гостях був Блаженніший Митрополит Володимир, та провів службу у Троїцькому кафедральному соборі обласного центру. Блаженніший Владика звернувся до людей і сказав прості слова: «Я дякую вам за ваші молитви, які ви вимовляли, щоб я одужав». Однією з перших областей, яку він відвідав після одужання стала саме Чернігівська область. На мій погляд це яскравий приклад того, що ми дуже сильна, дуже доброзичлива область, яка і робить, і вірить в те, що тільки разом ми можемо досягти результатів.
PR
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.