"Наш край" очищає партію перед місцевими виборами
Рішення про очищення партійних лав перед місцевими виборами, що відбудуться наступного року, схвалено під час конференції Чернігівської обласної організації ПП «Наш край», яка пройшла 23 грудня у Чернігові. Її учасниками стали делегати з районів Чернігівщини, а також співголови партії Олександр Мазурчак і Валерій Давиденко.

Політична партія «Наш край» на Чернігівщині з 2015 року працює над захистом інтересів місцевих жителів, відстоює реформу децентралізації, допомагає розвивати і зміцнювати об’єднані територіальні громади. Упродовж цих років політична сила в регіоні залишається серед лідерів щодо представництва у місцевих радах різних рівнів.
Активна робота депутатів із розробки та підтримки рішень місцевих рад, що захищають інтереси людей, програм з розбудови краю є надзвичайно важливою. Водночас серед нас з’явилися депутати, які в силу різних обставин, відходять у своїй діяльності від основоположних принципів партії щодо захисту інтересів наших виборців. Тому на засіданнях фракцій «Наш край» у Чернігівській обласній і міській радах прийнято рішення про виключення зі складу фракцій депутатів – Наталії Хольченкової та Вікторії Овчаренко (міська рада) і Лариси Осадчук, Надії Міклухо-Маклай та Людмили Андрієвської (обласна рада).
Підставою для таких висновків стала низка чинників. Насамперед, голосування за рішення, що мають значні протиріччя із принципами захисту інтересів жителів регіону. А також – системне невиконання рішень фракцій і доручень партії.
«Наш край» – незалежна політична сила, що самостійно братиме участь у місцевих виборах - 2020. Перед партією зараз стоять нові завдання, ми готуємо низку нових ініціатив, у тому числі регіональних. Місцеві лідери, голови міст й ОТГ, досвідчені господарники і люди справи, які присутні у лавах нашої партії, зараз, як ніколи, потрібні своїм громадам зокрема, і Чернігівщині загалом», - наголосив співголова партії «Наш край», народний депутат України Валерій Давиденко.
У жовтні ХХV з’їзд партії «Наш край» ухвалив рішення самостійно взяти участь у місцевих виборах 2020 року; очиститися, суттєво оновивши партійні лави та обрати нових співголів, а також керівні органи партії, повідомила пресслужба обласної організації ПП «Наш край».
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.