Прес-конференція Дубіля і Томенка по Ялівщині. ВІДЕО
5 вересня відбулася прес-конференція по Ялівщині. Народні депутати України Микола Томенко і Валерій Дубіль звинувачують нинішню і минулу міську владу, очолювану однією і тією ж людиною - Олександром Соколовим - у бюрократичному окозамилюванні. - Чернігівська громада має зберігати пильність, щоб не дозволити корумпованим керманичам себе обдурити, - застеріг кандидат у народні депутати України Валерій Дубіль.
PR
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.