Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 12:42:24

Осередок Партії регіонів Чернігівщини репрезентував обласну передвиборну програму

06.09.2012   20:11Агенцiя

На партійному форумі “Від стабільності – до добробуту!”, що відбувся 4 вересня в обласному академічному музично-драматичному театрі імені Шевченка, 670 делегатів з усіх районів краю бурхливими оплесками ухвалили цей важливий документ, що є складовою загальнопартійної програми.

Осередок Партії регіонів Чернігівщини репрезентував обласну передвиборну програму

Осередок Партії регіонів Чернігівщини репрезентував обласну передвиборну програму

Партійці ще раз продемонстрували, що вони – потужна і злагоджена команда представників вчителів, медиків, державних службовців, працівників культури та соціальної сфери, робітників, трудівників села, приватних підприємців, досвідчених депутатів сільських, селищних, районних, міських та обласних рад, ветеранів, молоді, лідерів громадських організацій тощо.

“Відрадно, що напередодні виборів до Верховної Ради України ми – потужна команда однодумців, яка об’єднує майже 24 тисячі партійців”, – зазначив у виступі голова Чернігівської обласної організації, народний депутат України Григорій Маньковський.

“Партія регіонів – єдина політична сила в області, яка не тільки розуміє проблеми людей, а й має можливості та бажання виконати свої передвиборні обіцянки”, – наголосив він.

За останні кілька років на Чернігівщині зроблено немало: прокладено сотні кілометрів газопроводів, ремонтуються дороги, відроджується житлове будівництво, відбудовуються лікарні й школи. Якісно змінилася виробнича структура агропромислового комплексу, про що свідчать досягнення рекордних для області врожаїв зернових.

Назва передвиборної програми – “Від стабільності – до добробуту!” – не лише свідчить про досягнуте, а й визначає головну мету політичної сили: істотне покращання життя людей.

“Ніякого популізму – тільки реальні справи!” – зауважили й кандидати в депутати від Партії регіонів – перший заступник голови облдержадміністрації, голова фракції ПР в обласній раді Станіслав Прокопенко та чернігівський міський голова Олександр Соколов.

У зібранні взяли участь члени Політради Партії регіонів – голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та голова облради Анатолій Мельник, народні депутати України Михайло Чечетов і Сергій Андрос.

За словами Михайла Чечетова, лише Партія регіонів чітко, послідовно й ефективно виконує взяті перед виборцями зобов’язання.

“Головне наше завдання можна сформулювати одним вагомим словом – перемогти! Перемогти заради народу України, благополуччя нашої держави й Чернігівщини зокрема, ” – зазначив Михайло Чечетов.


partyofregions.org.ua/ua/news/50489799c4ca42ee40000598

Останні новини Чернігівщини

Панічний розлад та як із ним впоратися

Панічний розлад та як із ним впоратися 12:34

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, приблизно 264 млн людей у світі — що складає 3,6% населення планети — мають панічні розлади.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі. 12:29

За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури особу, яка перебуваючи у лікарні викрала в лікаря картку та зняла з неї грошові кошти, засуджено до позбавлення волі.

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство 12:22

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 20-річної місцевої жительки за заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.190 КК України).

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування 12:17

На Чернігівщині Держпродспоживслужба спільно з громадською спілкою «СФЕРО» організували зустріч з освітянами Борзнянської громади щодо реформи шкільного харчування

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського 12:01

19 січня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського було відкрито виставку художніх робіт «Кольоровий світ Ростислава Палецького».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини