Юрій Луценко вже у Менській колонії
Екс-глава МВС України Юрій Луценко перебуває в Менській колонії №91 у Чернігівській області у камері з колишніми співробітниками міліції. Камера знаходиться в окремій будівлі на території колонії. Про це у телефонній розмові із дружиною Іриною повідомив сам Юрій Луценко.
Ірина Луценко приїхала в Менську колонію вже близько 19 години вечора, тому не змогла зустрітися з чоловіком, оскільки час побачень обмежений до 17.00.
У телефонній розмові із чоловіком вона дізналася про умови переведення та розміщення Ю.Луценка у колонії. За його словами, із Лук’янівського СІЗО його вивезли близько 6-ї години ранку, а вже о 10-й вони прибули на місце призначення.
Після проходження карантину Луценка поселили в камеру, де з ним знаходяться ще п'ять ув'язнених - колишніх співробітників органів внутрішніх справ.
«Поселили його в окремому приміщенні, де стіна примикає до медичної частини. Двері в кімнату, де він знаходиться ще з 5 міліціонерами, виходять до медичної частини. У них є окремий двір», - передала слова чоловіка Ірина Луценко. По всьому периметру, за словами екс-міністра, встановлені камери відеоспостереження.
За словами Ірини Луценко, її чоловік задоволений побутовими умовами. «У них є плита, холодильник, телевізор, який показує всі канали», - зазначила дружина екс-міністра.
Із СІЗО Юрій Луценко взяв із собою 7 книжок та Біблію.
Дружина також зазначила, що екс-міністр перебуває у гарному гуморі, знайомиться із своїми сусідами по камері.
Юрій Луценко має право на телефонні дзвінки рідним і близьким у визначений йому час, тож тепер він частіше зможе спілкуватися із дітьми.
Найближчими днями Ірина Луценко у статусі захисника із кола близьких осіб має намір зустрітися із керівництвом колонії, щоб обговорити умови передачі ув'язненому чоловікові необхідних речей та інші моменти, пов'язані з відбуванням покарання Юрія Луценка.
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.