На 207 окрузі в Корюківському районі вчасно не відкрилися дві виборчі дільниці
Після заміни членів дільничних виборчих комісій між старим і новим складом ДВК виникли суперечки.
В результаті чотири дільниці не відкрилися, оскільки голови не передали печатки новопризначеним членам комісій. Згодом дві дільниці - у селищі Холми та селі Сахутівка відкрилися.
Станом на 10:00 залишаються не відкритими дві дільниці (с. Жукля та смт. Холми).
Наразі поліція продовжує забезпечувати охорону порядку на дільницях та збереження виборчої документації. Організацію роботи поліцейських на місці здійснює керівник Корюківського відділення поліції, працює слідчо-оперативна група.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області інформуж, що порушень публічного порядку не відбувалося.
Останні новини Чернігівщини
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 08:38
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.