У новоствореній Хмільницькій об'єднаній територіальній громаді провели першу сесію
На ній було офіційно представлено голову громади - Юрія Слюнька, який до цього часу очолював Хмільницьку сільську раду, та депутатів сільської ради.
![](/uploads/24071-m.jpg)
Було обрано 14 депутатів, з них сім самовисуванців, три представники ВО "Батьківщина", по одному представнику в раді мають Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка", Політична Партія "Опозиційний блок", Аграрна партія України, Політична партія "Європейська Солідарність".
У роботі першої сесії взяла участь Ірина Кудрик (Iryna Kudryk), директорка Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".
У своєму виступі вона наголосила на тому, що представникам новоствореної громади з перших днів потрібно проаналізувати наявні ресурси, провести кадрові зміни, розробити плани та визначитися із першими кроками у своїй діяльності. "Часу на роздуми немає, вашій громаді з перших днів доведеться доводити свою спроможність та вміння працювати на результат", - підкреслила директорка Центру.
Цікавим є той факт, що депутати Чернігівської районної ради складають повноваження, аби стати депутатами в сільських об‘єднаних громадах. Так, відмовився від депутатського мандату районного депутата Ланько Віктор Олексійович на користь представницького мандата в Хмільницькій сільській раді, повідомив Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.