Максим Микитась: "Щоб мати якісну медицину, ми створюємо гарні умови самим лікарям"
Українські лікарі потребують належних умов роботи.
![](/uploads/23768-m.jpg)
Їм слід забезпечити гідні зарплати, сучасне обладнання та комфортні робочі місця. Тоді сфера охорони здоров’я вийде на європейський рівень, і кожен громадянин матиме якісне медобслуговування.
Багато в цьому напрямі вже вдалося зробити, але попереду – ще більше важливих змін.
Про це заявив народний депутат Максим Микитась, вітаючи лікарів Чернігівщиниіз Днем медика.
«Дуже ціную працю лікарів, вклоняюся перед вашою самовідданістю. Розумію, що з якісним медичним обслуговуванням Україна матиме добре майбутнє. Однак для цього треба створити належні умови роботи самим лікарям. І ми над цим працюємо вже сьогодні. Щоб добитися реальних змін в інтересах людей, ми зробили своїм пріоритетом залучення коштів для ремонту амбулаторій і ФАПів, закупівлюсучасного медичного обладнання. У Верховній Раді відстоюю підвищення зарплат працівникам сфери охорони здоров’я. Ми багато досягли і плануємо зробити значно більше», – підкреслив Максим Микитась.
Зокрема, на базі неврологічного відділення Чернігівської міської лікарні № 4 відкритореабілітаційний центр. Тут проходять реабілітаціюлюди, які пережили інсульт. Для закладу закупили рідкісне обладнання –вертикалізатор, масажний стіл Войта-Бобата, підйомники, модулі. Таке є хіба що в дорогих, приватних клініках столиці.
«Ви знаєте, яка це страшна хвороба. Якщо вчасно не пройти реабілітацію, не отримати фахової допомоги, людина на все життя залишиться інвалідом. І життя і її, і близьких перетвориться на жах. Однакзавдяки сучасним технологіям хворому можна допомогти, і він зможе вестиповноцінне життя», –каже Максим Микитась.
Для закладів Ріпкинського району придбано меблі, техніку, обладнання, медичні витратні матеріали, твердопаливні котли.В обласній лікарні зробили термомодернізацію.
«Для мене стан медицини – цепоказник здоров’я країни. Знаю всі проблеми галузі ще йтому, що мій батько – інженер ЧАЕС,якому випало керувати локалізацією Чорнобильської аварії. Потім він важко хворів. Коли життя і здоров’я людей – у руках медиків, ми маємо бути впевнені, що лікар має все необхідне для якісної роботи», –наголошує Максим Микитась.
Нагадаємо, Максим Микитась увійшов до ТОП-10 депутатів, які найефективніше працюють в округах. За кількістю залучених та вкладених в інфраструктурні та соціальні проекти Чернігівщини коштів він посів 7-е місце у Верховній Раді.
Андрій Бажай, pr
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.