Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 02:27:59

На Чернігівщині замінили 23 членів ОВК

14.06.2019   08:00Агенцiя

Станом на 13 червня в складах усіх 6 окружних територіальних комісіях сталися зміни. Рішенням Центральної виборчої комісії у зв'язку з поданням суб'єктів подання замінено 23 члени ОВК, серед них і керівний склад ОВК №205.

Найбільше замін (7) в складі ОВК № 207, 6  - в ОВК № 209, 4 - в ОВК № 208, по 2 заміни в ОВК № 205, 206, 210. Відповідні постанови за № 920 від 3 червня , № 942 від 5 червня  , № 949 від 6 червня , № 955 від 7 червня , № 965 від 10 червня, № 974 від 11 червня, № 984 від 12 червня опубліковані на сайті ЦВК.

Зокрема, в ОВК № 205 постановою  № 942 від 5 червня замінено голову комісії та її заступника.

В ОВК №206 дві заміни відбулися 6 червня. Припинено достроково повноваження члена комісії Наталії  Нікішиної (від партії «5.10») та включено до складу Артема Кудлая від тієї ж політичної сили. Також замість Руслана  Потапенко («БПП «Солідарність») включена Ірина Мустафаєва Ірина Миколаївна.

Припинено повноваження 7 членів ОВК № 207. Оксану  Лошадкіну замінив Андрій Бандровський («5.10»), Світлану Давидюк - Сергій Яровенко («Солідарність жінок України»),  Тетяну Маценко  - Анастасія  Ждан («Єдина Країна»), Наталію Худолій  - Ірина Іщенко («Нова політика»), Дмитра Прокопова – Тамара Запуговиченко («Відродження»), Ніну Афоніну – Андрій  Блануца («Опозиційний блок»), Кирила Чернишова - Владислав Опанасик («Сила і Честь»).           

Заміни чотирьох членів ОВК №208 виглядають так: замість Світлани Половінко («5.10»)  працюватиме Валентина Дудніченко, Анатолія Сипливого («Свобода») - Аліна Варчак, Олексія Нестеренко («Опозиційний блок») - Ігор Рамот, Любов Кривошеї (Партія зелених України») - Тетяна Залозна.

У 209 ОВК відбулится 6 замін.  Зокрема, достроково припинено повноваження голови комісії Анатолія Заверткіна («Самопоміч») та включено до складу Олену Войцеховську-Шкор та секретаря Сергія Святного («Свобода») замінено на  Ніну  Забілу. Також замість члена комісії Андрія Зорія(«Заступ») працюватиме Дмитро Середа, Юлії Івашко («Україна Майбутнього») -  Любов Черпіта, Олени Колесник («Відродження»)  - Марина Прядко,  Ніни Забіли («Свобода») -  Людмила Гордєєва.

В ОВК №210 замінили секретаря та члена комісії, відповідно: Дениса Полонського («Зелена планета») на Лідію Бондаренко та Світлану Бабєєва на Олександра Храпійчука.

«Такі цифри можуть свідчити про не надто високий рівень відповідальності як партій, так і самих членів комісій у виконанні покладених на них обов'язків. Що, в свою чергу, впливає  на можливість ОВК належним чином виконувати покладені на них повноваження» - зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Чернігівській області Наталія Висіканець.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини