Виборчий процес не обходиться без судових позовів
Правосуддя відіграє важливу роль у вирішенні спірних питань виборчого процесу, оскільки є гарантом захисту прав, свобод та інтересів його учасників.
Чернігівським окружним адміністративним судом на період виборчого процесу вжиті необхідні організаційні заходи задля оперативного прийняття позовних заяв та розгляду справ, пов’язаних із виборчим процесом, у строки, визначені положеннями Кодексу адміністративного судочинства України.
Так, станом на 11 червня 2019 року до Чернігівського окружного адміністративного суду вже надійшло 15 адміністративних позовів. Всі вони надійшли від представників політсил, яких не зареєстрували спостерігачами та кандидатами у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 2.
Позивачі просять визнати протиправною та скасувати постанови, зобов’язати вчинити певні дії Озерянською сільською виборчою комісією Варвинського району Чернігівської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача, Чернігівська обласна партійна організація Аграрної партії України. На теперішній час розгляди адміністративних справ тривають.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.