Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 15:34:50

На Чернігівщині створюються ще дві ОТГ

11.06.2019   11:39Агенцiя

Територіальні громади Понорницької селищної ради та Вербівської сільської ради Коропського району Чернігівської області об’єднуються в Понорницьку селищну ОТГ із центром у селищі Понорниця.

Голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник підписав відповідне розпорядження, що затверджує висновок про відповідність Конституції та законам України проектів рішень Понорницької селищної та Вербівської сільської рад Коропського району «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Ще одним розпорядженням голова ОДА затвердив висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Талалаївської, Безуглівської, Великодорізької та Ніжинської сільських рад Ніжинського району.

Відтак, ці місцеві ради об’єднуються в Талалаївську сільську об’єднану територіальну громаду з центром у селі Талалаївка.

Нагадаємо, на Чернігівщині функціонують 39 об’єднаних територіальних громад. 30 червня ще у шести ОТГ відбудуться перші місцеві вибори. Чекає на призначення виборів Добрянська селищна ОТГ, яка завершила об’єднання цьогоріч. Триває процедура об’єднання Сухополов’янської та Яблунівської громад, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression