Перебіг другого туру виборів Президента України на Чернігівщині : інформація поліції
З початку голосування станом на 19.00 зареєстровано 26 повідомлень, що стосуються виборів Президента України, відкрито одне кримінальне провадження.
В Чернігові чоловік намагався кинути шматок паперу в урну, а бюлетень винести з приміщення виборчої дільниці. Коли на місце події викликали поліцію, то чоловік спробував з’їсти бюлетень. Відкрито провадження за частиною 1 статті 158-1 Кримінального кодексу України (викрадення чи приховування виборчого бюлетеня). Законом передбачено покарання у вигляді штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.
Наразі процес голосування в області проходить без суттєвих порушень. На лінію «102» громадяни повідомляли про білборди, які на їхню думку порушують «день тиші»; про плутанину у виборчих списках (відсутність людини у списку, або, навпаки, про вказані у списках імена людей, які живуть за іншими адресами); просили поліцію перевірити законність проведення екзит-полів поблизу дільниці тощо.
Всі виборчі дільниці області розпочали свою роботу вчасно і без грубих порушень чи позаштатних ситуацій. Виняток склала одна виборча дільниця у Варвинському районі, яка відкрилася о 8:50 через суперечки членів комісії хто піде до виборців, які голосують вдома. А у Ніжині на дільниці невідома жінка начебто сфотографувала в кабінці на телефон пустий бюлетень.
За усіма зареєстрованими фактами поліцейські проводять перевірку, за результатами якої прийматимуться відповідні рішення, про що буде повідомлено додатково.
Якщо ви стали свідком порушення виборчого законодавства або вам потрібна допомога – звертайтеся до поліцейського, який несе службу на виборчій дільниці.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.