Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 22:10:17

В області триває робота зі створення ЦНАПів в ОТГ

09.04.2019   08:41Агенцiя

6 громад з Чернігівщини – Іванівська, Ічнянська, Ніжинська, Остерська, Талалаївська та Холминська – стали кандидатами на участь у третьому раунді впровадження напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою».

Тепер приміщення, визначені під центри надання адміністративних послуг, мають бути спеціально обладнані, щоб працювати за принципом «відкритого простору».

Які необхідно провести підготовчі та будівельні роботи, вивчають представники Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, регіонального Центру розвитку місцевого самоврядування та Програми «U-LEAD з Європою». Минулого тижня вони відвідали Ніжинську, Талалаївську та Ічнянську ОТГ. Спільно з громадами визначається, як реконструювати приміщення, щоб вони були пристосованими і зручними для всіх категорій громадян, у тому числі маломобільних груп.

Протягом місяця місцева влада Ніжина, Талалаївки та Ічні має виділити з бюджетів громад кошти, потрібні на ремонт приміщень, підготувати відповідні документи для використання їх за новим призначенням.

Доступність та наближеність до громадян адміністративних послуг підвищує прозорість і відкритість влади, дозволяє отримати життєво необхідні послуги швидко та якісно. Нагадаємо: якість життя людей – один із 5-ти пріоритетів Перспективного плану розвитку Чернігівської області на 2019-2021 роки.

Аналіз ефективності роботи центрів показує суттєве збільшення звернень та кількості отриманих адмінпослуг. За підсумками І кварталу цього року кількість послуг, наданих через центри, склала понад 158 тисяч – на 31,4% більше, ніж у відповідному періоді 2018 року.

 

Довідково:

Наразі в області функціонують 30 центрів надання адміністративних послуг: один регіональний у Чернігові, один міський у Ніжині, два міськрайоних у Прилуках та Новгороді-Сіверському, 15 районних, 10 в ОТГ (Парафіївській, Кіптівській, Остерскій, Коропській, Макіївській, Бобровицькій, Варвинській, Козелецькій, Куликівській, Срібнянській та Ріпкинській).

У 1 раунді Програми «U-LEAD з Європою» беруть участь Вертіївська, Бобровицька та Куликівська ОТГ. У березні цього року громади підписали Меморандуми про співробітництво. Роботи зі створення та модернізації ЦНАПів на завершальній стадії.

До 2 раунду Фази впровадження напряму з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою» залучені 5 об’єднаних територіальних громад – Батуринська, Городнянська, Козелецька, Носівська, Сосницька. Всі громади розпочали реконструкції приміщень під ЦНАПи.


 
За повідомленням Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини