Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 лютого, 20:11:00

Під час виборів поліція Чернігівської області впоралася зі своєю роботою

05.04.2019   08:39Агенцiя

Начальник ГУНП в Чернігівській області Едуард Альохін на брифінгу розказав про основні порушення з початку виборчої кампанії та акцентував увагу на тому, що поліцейські впоралися зі своєю роботою на 100%.


«Поліція реагувала навіть на незначні повідомлення про порушення виборчого законодавства, що завадило поширенню широкої мережі підкупу виборців. У день виборів правопорушення були незначні й не могли суттєво вплинути на хід і результати голосування», - зазначив Едуард Альохін.

Заступник начальника слідчого управління Головного управління Нацполіції Галина Луговська розказала журналістам, що з початку виборчої кампанії поліція прийняла 352 заяви про порушення законодавства, відкрито 30 кримінальних проваджень, складено 5 адміністративних протоколів.

Під час виборчої кампанії близько 1600 поліцейських охороняли порядок на дільницях та в самих містах і селах області. За цей час не зафіксовано якогось зростання злочинності, навпаки, вона навіть дещо знизилася за рахунок проведення низки оперативно-профілактичних заходів та активізації превентивних заходів.

Наразі поліція розраховує сили та засоби поліції для забезпечення безпеки і порядку під час другого туру президентських виборів. З 17 по 24 квітня 2019 року  поліція працюватиме в режимі посиленого варіанту несення служби.

Більше детально про виявлені кримінальні правопорушення у день виборів можна дізнатися за посиланням:
    На Чернігівщині поліцейський нейтралізував зловмисника, який намагався підпалити виборчу дільницю
    Інформація про замінування передвиборчих штабів у Чернігові не підтвердилася
    В Чернігові поліція затримала виборця, який намагався винести бюлетень з дільниці.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини