Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 11:28:07

В Чернігові поліція перевіряє інформацію про розповсюдження газет з ознаками чорного піару

27.03.2019   16:15Агенцiя

Щойно до поліції звернувся чернігівець і повідомив про розповсюдження в центрі міста газети, яка містить сумнівну інформацію про кількох кандидатів у Президенти України.


На місце події виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції. Правоохоронці зараз спілкуються з чоловіком, який роздавав газети, перевіряють походження друкованого матеріалу та справжність вихідних даних.

За словами заявника, який викликав поліцію, на шпальтах видання міститься неправдива інформація про політиків, «чорний» піар та шаржі, які, на його думку, ображають честь і гідність кандидатів. У газеті більшість політиків обливають брудом та висміюють, натомість лише один з них подається виклично у позитивному руслі.

І хоча газета має вихідні дані, поліція перевірить чи вони відповідають дійсності і чи насправді друком займалася та організація, яка вказана у контактних даних.


Чернігівський відділ поліції

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини