Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 07:34:42

На засіданні виконавчого комітету Прилуцької міської ради

04.08.2012   08:58Агенцiя

31 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого вносилося 18 питань.

Виконком затвердив План заходів з виконання у 2012 році Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року"
 
Виконком затвердив міський план заходів з виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 травня поточного року "Про затвердження плану заходів з виконання у 2012 році Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року".
 
При реалізації міського плану заходів у напрямку охорони здоров'я та формування здорового способу життя особлива увага звертатиметься на здійснення заходів, спрямованих на запобігання дитячій інвалідності та підвищення рівня надання медичної допомоги дітям-інвалідам; на інформування дітей шкільного віку про те, як захистити себе від захворювання на ВІЛ/СНІД та формування толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей; на забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей.
 
У освітньому напрямку увага приділятиметься створенню рівних умов для доступу кожної дитини до позашкільної освіти, до послуг закладів соціально-культурної сфери з метою розвитку здібностей та обдарувань дітей, задоволення їх культурних запитів і потреб.
 
Велика увага приділятиметься захисту прав дітей різних категорій, особливо дітей-інвалідів та соціально незахищених.
 
Крім того, акцентуватиметься увага на підвищенні ролі територіальної громади у вирішенні питань захисту прав та розвитку дітей. Забезпечуватиметься реалізація права дітей на висловлення своєї думки, виховання навичок прийняття соціально мотивованих рішень тощо.


 Виконком, заслухавши інформацію заступника міського голови Григорія Мисана про хід виконання рішення виконавчого комітету від 22 травня поточного року "Про затвердження плану заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей у місті Прилуки у 2012 році", зняв дане рішення з контролю у зв'язку з його виконанням.


Виконком погодив графік подачі питної води
 
З метою забезпечення в літній період необхідною кількістю питної води мешканців мікрорайону Ракитний виконавчий комітет погодив графік подачі питної води з квітня по вересень з 5  до 9 години та з 17  до 21 години.


Затверджено протокол конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування
 
Виконком відповідним рішенням затвердив протокол конкурсного комітету Прилуцької міської ради з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування від 23 липня поточного року.

Відповідно до протоколу переможцем конкурсу визнано В'ячеслава Кудлая по маршрутах, що вносилися в ЛОТах № 15 "Берегова - Дослідна" і № 21 "273 квартал - Дослідна" та №38 "Оранжерея - Дачі (Манжосівка)" і № 21  "273 квартал - Дослідна".
 
По маршруту № 4 "Школа № 12 - Дачі (Замістя) переможцем визнано перевізника Володимира Марочка.


З метою забезпечення економного та раціонального використання бюджетних коштів
 
На виконання постанови Кабінету Міністрів України, з метою забезпечення економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених на утримання органів місцевого самоврядування, виконавчий комітет затвердив заходи на період до 01 січня 2014 року, відповідно до яких передбачено вжиття заходів щодо скорочення споживання енергоносіїв;  обмеження здійснення за рахунок коштів загального фонду міського бюджету витрат, передбачених у планах асигнувань на транспортні послуги та відрядження за кордон; недопущення використання бюджетних коштів для проведення святкових заходів (за винятком централізованих міських заходів) та друкування продукції, не пов'язаної з виконанням завдань і функцій органів місцевого самоврядування. Окрім вищезазначених, передбачено ряд інших заходів, що забезпечать економне та раціональне використання бюджетних коштів.


Члени виконавчого комітету розглянули ряд питань щодо захисту прав дитини
 
Члени виконкому розглянули ряд питань, які містять інформацію з обмеженим доступом, зокрема, про утворення прийомної сім'ї і влаштування дитини та виконання договірних зобов'язань; про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, на статус дитини-сироти; про припинення повноважень піклувальника над дитиною та про порядок побачення з дитиною.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини