Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 15:45:03

Керівництво ДАІ області в повному складі компетентно відповіло на всі без виключення запитання журналістів

04.08.2012   08:34Агенцiя

В прес-центрі сектору зв’язків з громадськістю УМВС відбулася зустріч з журналістами керівництва обласного управління ДАІ.

Керівництво ДАІ Чернігівщини

Керівництво ДАІ Чернігівщини

Поспілкуватися з мас-медіа прибув особисто начальник УДАІ УМВС в Чернігівській області підполковник міліції Валерій Парахнєй, його заступник підполковник міліції Сергій Роман та старший державтоінспектор відділу автомобільно-технічної інспекції та організації реєстраційно-екзаменаційної роботи майор міліції Андрій Коваль.

Темою зустрічі стало питання роботи Державтоінспекції Чернігівської області з профілактики аварійності на пасажирському транспорті. Актуальність цього питання продиктоване часом – сьогодні в Україні практично кожні 20 хвилин трапляється дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. В середньому, щодоби, на автошляхах гине 11 осіб, ще 87 – отримують травми. Упродовж цього року в Україні сталося майже 15,5 тисяч ДТП з потерпілими, у яких загинуло 2,4 тисяч людей, та понад 19 тисяч травмовані. На території Чернігівської області з початку року сталося 312 дорожньо-транспортних пригод в який 70 осіб загинули та 393 чоловіки отримали тілесні ушкодження. Більше двох третин загиблих та постраждалих – люди найбільш продуктивного працездатного віку – від 25 до 45 років.

З доповіддю по темі зутрічі виступив начальник обласного Управління ДАІ Валерій Парахнєй, який, зокрема, зазначив: “На сьогоднішній день об’єктом посиленої уваги правоохоронців є технічний стан окремих категорій автотранспортних засобів, зокрема тих, що здійснюють перевезення пасажирів, а особливо дітей, а також суворе дотримання цими водіями вимог правил дорожнього руху. Адже кожна четверта автопригода відбувається внаслідок перевищення швидкості руху, а кожна п’ята – через порушення правил маневрування. Більшість з них – це свідоме порушення Правил дорожнього руху. В суспільстві спостерігається фактичне ігнорування учасниками дорожнього руху чинного законодавства, що є результатом низької культури поведінки на дорогах, безвідповідальності та правового нігілізму. Такий стан справ спонукав керівництво держави до проведення комплексу профілактичних заходів на українських дорогах. Проблема безпеки дорожнього руху є однією з найгостріших в країні. За рішенням Уряду України з 1 по 31 серпня в державі триватиме Місячник безпеки дорожнього руху. Головною метою заходу є реалізація комплексу заходів щодо привернення уваги різних верств суспільства, учасників дорожнього руху, органів місцевого самоврядування до проблем забезпечення безпеки дорожнього руху. Пильна увага буде приділена виконанню заходів, що спрямовані на усунення причин і умов скоєння дорожньо-транспортних пригод, створення безпечних умов для руху транспорту і пішоходів. Протягом вказаного періоду працівники ДАІ здійснять додаткові перевірки технічного стану пасажирських автотранспортних засобів, особливо тих, що використовуються для перевезень дітей та пасажирів. Інспекторський склад дорожньо-патрульної служби проводитиме цілеспрямований нагляд за дотриманням водіями транспортних засобів, пішоходами і пасажирами Правил дорожнього руху: швидкісного режиму, використання водіями та пасажирами ременів безпеки тощо”

На території Чернігівської області зареєстровано 358 суб’єктів господарювання, які здійснюють пасажироперевезення та 2013 транспортних засобів, задіяних у цій сфері (в м. Чернігові відповідно 77 і 777).

Протягом семи місяців поточного року на території Чернігівської області зареєстровано 4 дорожньо-транспортні пригоди з вини водіїв автобусів (2011 рік – 4), в яких 15 осіб загинуло (2011 рік – 0) та 32 особи отримали тілесні ушкодження (2011 рік – 7). Кількість дорожньо-транспортних пригод з вини пасажироперевізників залишилась на рівні 2011 року, однак слід зазначити, що значно зросла тяжкість наслідків. Як приклад, 7 липня 2012р. о 05 год. 10 хв. на 118-у кілометрі автодороги Київ – Чернігів – Н.Яриловичі між селами Красне та Топчіївка Чернігівського району водій автобуса SCANIA не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини та перекинувся. Як наслідок – 15 осіб загинули та 28 отримали тілесні ушкодження.

Працівниками Державтоінспекції області постійно ведеться робота в напрямку профілактики аварійності на пасажирському транспорті. В цілому працівниками ДАІ області за сім місяців поточного року перевірено 468 організації та підприємства, що надають послуги з перевезення пасажирів, з них проведено 193 обстеження, 166 цільових перевірки та 109 контрольних. Оглянуто 4069 одиниць пасажирського автотранспорту, з яких виявлено з технічними несправностями 188 (4,62%). Відносно посадових осіб автогосподарств-перевізників було складено 66 адмінпротоколів, в тому числі за ст.128 КУпАП (випуск на лінію автобусів з технічними несправностями) – 41 адмінматеріал. Керівникам автогосподарств-перевізників, де були виявлені недоліки видано 182 приписів ДАІ щодо їх усунення.

На сьогоднішній день вжито наступних заходів профілактики аварійності на пасажирському транспорті.

– досягнуто домовленості з керівництвом Чернігівського прикордонного загону про співпрацю в цьому напрямку. В результаті в пунктах пропуску “Н.Яриловичі” та “Сенківка” працівниками прикордонного загону, пасажироперевізникам, що заїжджають на територію Чернігівської області, вручаються листівки застережного характеру розроблені УДАІ області;
– розробленні та виготовленні 17 “білбордів” з тематики безпеки перевезень людей на пасажирському транспорті. Дана продукція на сьогоднішній день розміщена на рекламних конструкціях в центральній частині міста Чернігова та на автодорогах Державного значення;
– починаючи з лютого місяця поточного року, щомісячно, силами працівників територіальних підрозділів ДАІ міськрайвідділів та 2-х працівників автотехнічної інспекції апарату УДАІ УМВС області 6 раз проводились відпрацювання міста Чернігова. За результатами даних заходів працівниками Державтоінспекції було складено 153 адмінпротоколи, в тому числі, за ст. 128 КУпАП (випуск на лінію транспортних засобів стан яких не відповідає встановленим вимогам або без необхідних документів, передбачених законодавством) – складено 8 адмінпротоколів.

– на виконання вимог листа Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті стосовно сприяння у проведенні профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті.

З 5 березня по 27 квітня поточного року із залученням працівників управління ДСБЕЗ області, податкової інспекції міста Чернігова та працівників територіального управління Головавтотрансінспекції в області, проводилось відпрацювання пасажироперевізників, які під виглядом “нерегулярних перевезень” або “перевезень для власних потреб” займаються перевезеннями пасажирів сполученням “Київ – Чернігів”, “Київ – Козелець”

В результаті заходів було оглянуто 590 автобусів, складено 47 адмінпротоколів на водіїв автобусів, що здійснюють перевезення пасажирів в Київському напрямку.

– з 14 травня по 5 червня 2012 року проводився комплекс профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті „Автобус – 2012”. в ході якого – перевірено 328 суб’єктів господарювання, оглянуто – 1228 автобусів та складено 505 адміністративних протоколів.

За кожним фактом ДТП з потерпілими з вини водіїв автобусів працівниками Державтоінспекції області проведено перевірки перевізників щодо дотримання ними правил безпеки дорожнього руху та проінформовано відповідні інстанції.

За сім місяців поточного року до територіального управління Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті в області підготовлено та направлено 9 вмотивованих інформацій на пасажироперевізників-порушників.

Під час звірки, державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті області повідомила, що чотирма пасажироперевізниками порушення ліцензійних умов усунуті в повному обсязі, одному – призначено контрольну перевірку на серпень місяць поточного року та чотири ліцензії анульовано.

В другій частині прес-конференції журналісти мали змогу задати запитання будь-кому з присутніх працівників ДАІ області і жодне питання не залишилось без відповіді. Представників мас-медіа цікавили питання: відео-фіксації дій працівника ДАІ; принцип дії так званого “Єдиного вікна”; найбільш аварійно-небезпечні ділянки автодоріг Чернігівщини та заходи профілактики аварійності.

На останок кореспондентам регіональних ЗМІ було запропоновано на власні очі поглянути на пересувну вимірювальну лабораторію, обладнану на базі автомобіля “Пежо-боксер” на виконання вимог вказівки УДАІ МВС України з допомогою якої працівники Даржавтоінспекції можуть перевіряти технічний стан транспортного засобу прямо на дорозі.


На вказаному транспортному засобі працівниками відділу авто-технічної інспекції УДАІ УМВС області здійснено 37 виїздів, відпрацьовано 21 район Чернігівської області, складено 64 адмінпротоколів на водіїв за експлуатацію транспортних засобів з різними технічними несправностям.


Прес – служба Державтоінспекції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини