Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 09:07:10

“День відкритих дверей” у податковій Чернігівщини

02.08.2012   20:52Агенцiя

Виховання майбутніх платників податків – одна з важливих складових у роботі податкової служби Чернігівщини. Податкові класи, лекції, вікторини, конкурси в загальноосвітніх школах, “дні відкритих дверей” у податковій службі…

“День відкритих дверей” у податковій Чернігівщини

“День відкритих дверей” у податковій Чернігівщини

Цього разу ідея запросити до ДПС у Чернігівській області учасників конкурсу “Податки очима дітей” виникла під час відвідування членами громадської ради виставки дитячих робіт. Малюнки, літературні та твори декоративно-прикладного мистецтва настільки вразили представників громадських організацій, які входять до складу громадської ради при ДПС у Чернігівській області, що вони виявили бажання познайомитися з їх авторами.

Розпочалася ця зустріч в актовому залі переглядом мультфільму “Місто мрії” – про важливість сплати податків.

А потім до учасників конкурсу звернувся голова Державної податкової служби у Чернігівській області Валентин Осипенко.

– Якщо говорити про малюнки, то варто зазначити, що ви фантазували над сюжетами, вдало підбирали фарби, старанно малювали, зважували кожен штрих на папері.

Твори декоративно-прикладного мистецтва також вразили нас розмахом фантазії, вдалими знахідками у виборі матеріалів, високою технікою виконання.

Літературні твори переконливо свідчать, що серед вас є майбутні філологи, журналісти, а можливо й письменники та поети.

Ми вдячні вам за чудові ідеї та їх вдале втілення. І, безумовно, за глибоке знання податкової тематики, – зазначив В.В.Осипенко.

Висловили своє захоплення дитячими роботами і члени громадської ради. До речі, вони прийшли на цю зустріч не з порожніми руками – всі діти одержали цінні подарунки. Діти також зробили відповідний жест і подарували членам громадської ради свої малюнки.

Ця зустріч мала і цікаве завершення. Діти одержали запрошення відвідати Чернігівський історичний музей імені В.В.Тарновського, а потім – музей шоколаду – з дегустацією та солодкими подарунками.

Про цю змістовну, цікаву і незабутню зустріч нагадуватиме колективний знімок.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини