Чернігівщина: 6 ЗМІ розмістили розцінки на передвиборчу рекламу
До Нового року 4 чернігівські газети та 1 журнал розмістили розцінки вартості одиниці друкованої площі, а у першому випуску «Деснянки» за 2019 рік з’явилось оголошення Чернігівської філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» з вартістю хвилини реклами на телебаченні та радіо.

Як зазначив радник з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Костянтин Куценко, відповідно до частини 6 ст. 60 Закону «Про вибори Президента України» розцінки вартості одиниці друкованої площі та одиниці ефірного часу для проведення передвиборної агітації за рахунок коштів виборчих фондів встановлюються відповідним засобом масової інформації не пізніш як за 100 днів до дня виборів, тобто ЗМІ мали це зробити до 20 грудня 2018 року включно.
Вартість квадратного сантиметра коливається від 15 до 29 гривень, залежно від того, яка реклама замовлена: чорно-біла чи кольорова. Ефірна секунда на Суспільному телебаченні коштує 5 гривень, на радіо – 1 гривня 4 копійки.
Головні редактори та представники рекламних відділів інших обласних тижневиків на запитання щодо розцінок відповіли, що оголошення будуть надруковані в газетах на цьому тижні.
Наталія Висіканець, координаторка спостереження за виборами ОПОРИ в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.